הלוואות לשכירים


הרוב המכריע של העובדים בישראל הם, כמובן, עובדים שכירים. מבחינת כל הגופים האמונים על מתן כספים בריבית, הלוואה לשכירים היא הדבר הטוב ביותר. הסיבה לכך פשוטה וברורה – המשכורת קבועה, פחות או יותר, ההכנסה בטוחה ומאפשרת להם לתכנן את ההתנהלות שלהם בביטחון יחסי. אם ישנם תשלומים, ניתן לתכנן אותם בהתאם לגובה ההכנסה.

הלוואות לשכירים ממוסדות בנקאיים

בערך בעשור האחרון של המאה העשרים גילו הבנקים הגדולים את משקי הבית והחלו לייחס להם חשיבות גדלה והולכת. ההבנה שמדובר בפלח האוכלוסייה הגדול ביותר מחד ומאידך, כפי שהתברר, הסיכויים להפסדים גבוהים כתוצאה מפשיטת רגל אישית או ניהול לא נכון בקרב האוכלוסייה הזאת הם נמוכים, הניעה את הבנקים לנסות ולמשוך אליהם כמה שיותר משקי בית.

פטור מעמלות לתקופות קצובות, שירות יעיל יותר, זמינות גבוהה יותר ומהירות תגובה גדולה יותר אכן עשו את שלהם ומשקי הבית הגדילו את הפעילות הכלכלית שלהם באמצעות הבנק. נכון להיום מציעים הבנקים הלוואה לעובד שכיר בתנאים מצוינים. ההלוואות הללו ניתנות לכל מטרה ומסייעות ליחידים ומשפחות לשמור על רמת חיים נאותה ולהנות מעת לעת ממנעמי החיים.

הלוואה לשכירים וחברות האשראי

כרטיסי אשראי הפכו זה מכבר לאמצעי התשלום העיקרי בחברה המודרנית. עם זאת, נכון להיום הפעילות בתחום יעילה ומהירה הרבה יותר ממה שניתן היה לשער לפני כשני עשורים. כתוצאה מכך יכולות גם חברות האשראי להציע הלוואות לשכירים, כאשר היתרון העיקרי שלהן על פני מימון הניתן על ידי הבנקים הוא במהירות שבה ההלוואה עוברת לחשבונו של הלווה.

יתרון נוסף טמון בעובדה שההלוואה, מבחינת הבנק, איננה נכללת בתוך האובליגו של הלקוח ואיננה משפיעה על שיקולי הבנק ביחס אליו.

הלוואה לעובד שכיר על ידי גופים שונים

עובד בעל משכורות קבועות המגיעות לחשבונו יכול לגייס אשראי לצרכים ומטרות שונות גם מחברות חיצוניות. לעיתים תנאי ההלוואה פחות טובים מאלה של הבנק, אבל גם היתרון של המהירות והזמינות הוא גדול. בתוך יום עסקים אחד ניתן לקבל הלוואה של עשרות אלפי שקלים.

אחד היתרונות של עובדים בעלי משכורת קבועה הוא בכך שגופים שונים הקשורים למקום העבודה שלהם יכולים גם הם לסייע במקרה הצורך. גם ארגוני העובדים מעניקים הלוואה לשכירים החברים בהם, בתנאים מפתיעים באיכותם.

פורטל הלוואות אקספרס מסייע לכם, השכירים המעוניינים לשפץ את הבית, לשדרג את הרכב המשפחתי, לעשות אירוע גדול או לסייע קצת לילדים שמתחתנים. הפורטל מכיל את רשימת המוסדות, הגופים והחברות המכובדת ביותר בתחום מתן האשראי וההלוואות.

אין צורך לחפש יותר, אין צורך להיכנס לאתרים באופן פרטני – נכנסים לתוך פורטל הלוואות אקספרס, מחפשים, מתקשרים, משווים ולוקחים הלוואה לעובד שכיר או אחרת. הדבר הוא קל בדיוק כפי שהוא נשמע.

בעידן של אי ודאות כלכלית, השכירים הם השדרה החזקה ביותר והיציבה ביותר, מה שמשפיע גם על התנאים האטרקטיביים שבהם ניתנות הלוואות לשכירים, על כן כדאי ורצוי לבדוק.