הלוואה לכיסוי חובות גדולים


כסף שהתקבל מהלוואה

אין אדם שיכול להגיד בוודאות שאין הוא יזדקק להלוואה חיצונית בשום שלב בחייו. למעשה, בהתחשב בכך כי גם שימוש בכרטיסי אשראי, כניסה לאוברדרפט וכתיבת צ'קים בנקאיים נחשבים לסוג של אשראי, הרי שרוב תושבי ישראל עושים שימוש בהלוואות באופן שוטף.
קבלת הלוואה בגוף פיננסי מסוים תלויה בדרך כלל במאפיינים האישיים של מבקש ההלוואה. אדם בעל היסטוריית אשראי תקינה והכנסות קבועות, יוכל בדרך כלל לקבל הלוואה בקלות רבה יותר, אך לקוח שמצוי בקשיים פיננסיים יכול להיתקל בבעיות ולקבל סירוב.

קבלת הלוואה לכיסוי חובות גדולים

בשנים האחרונות, שוק האשראי החוץ בנקאי מתפתח בצורה הדרגתית, אך רובם של הלווים עדיין פונים לבנקים משיקולים של הרגל ונוחות. עם זאת, לווים שנמצאים בחובות מול גורמים פרטיים או ממשלתיים, ימצאו כי דווקא קבלת אשראי מחברות פיננסיות חוץ בנקאיות היא פשוטה יותר עבורם.
הסיבה העיקרית לכך נעוצה ברגולציה השונה של הבנקים והחברות האחרות. בזמן שהבנקים נתונים לפיקוח הדוק ואינם יכולים לקבל לקוחות בעלי סיכון אשראי גבוה במיוחד, הגופים החוץ בנקאיים רשאים לגבות עמלות וריבית גבוהה יותר, כך שהן יפצו על הסיכונים הקיימים. אין זה אומר, כמובן, שכל אדם יקבל הלוואה חוץ בנקאית ללא בדיקה, אך הסיכויים בהחלט גבוהים יותר במקרה זה.

במידה ואתה חושב לקחת הלוואה בתקופה הקרובה, אנו בפורטל הלוואות אקספרס יכולים לסייע לך ולקשר אותך עם מומחים בעלי ניסיון בתחום. השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.