הלוואות לעולים חדשים


בחורה חותמת על טופס של הלוואה

ההתפתחות וההתייעלות של המערכת הפיננסית בישראל בשנים האחרונות, הביאה בין השאר להתרחבות משמעותית של הלוואות זמינות בבנקים ובחברות החוץ בנקאיות. בזמן שרוב הלווים הפוטנציאליים עדיין פונים לבנקים בגלל שיקולים של הרגל ונוחות, נתח השוק של בתי השקעות, גופי פנסיה וחברות כרטיסי אשראי עולה כל הזמן.

בנוסף לכך, אוכלוסיות רבות בוחרות לבקש אשראי מקרנות ממשלתיות ופילנתרופיות וזאת על מנת לזכות בתנאים אטרקטיביים יותר מהאפיקים הסטנדרטיים.

מסלולי הלוואות לעולים חדשים

דבר ידוע הוא, כי הגופים הפיננסיים בוחנים כל בקשת הלוואה בהתאם למאפיינים האישיים של הלקוח. אדם בעל הכנסות גבוהות נטו, עם נכסים והיסטוריית אשראי תקינה יזכה לדירוג אשראי גבוה יותר וסיכוייו לקבל הלוואה עולים על אלו של לקוח מובטל ומוגבל בבנק. שיטה זו אמנם מסייעת לחברות הפיננסיות בניהול סיכונים אך פעמים רבות מבטלת את הסיכויים לקבלת הלוואה עבור אוכלוסיות ספציפיות, כמו עולים חדשים.
בגלל הקושי הקיים בגיוס אשראי לעולים חדשים שזקוקים לזמן כדי להשתלב, המדינה וגם קרנות פילנתרופיות רבות מציעים סיוע פיננסי וגם הלוואות עולים בתנאים משתלמים במיוחד (זאת פרט לסל הקליטה והטבות המס הקיימות). למעשה, במקרים רבים, עולים חדשים שמחפשים אפיקי אשראי, יוכלו לבחור במסלולים ללא ריבית כלל, סיוע ממשרד הקליטה, ייעוץ בנוגע לפתיחת עסק ועוד.
במידה ואתה חושב לקחת הלוואה בתקופה הקרובה, אנו בפורטל הלוואות אקספרס יכולים להפנות אותך לאנשי מקצוע ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך בעמוד זה ואנו ניצור קשר בהקדם האפשרי.