הלוואות למילואימניקים


אדם שמחזיק שטרות כסף ביד

ישנם מגזרים מסוימים באוכלוסייה שנהנים משורה של הטבות כאשר הם נזקקים לשירותים פיננסיים מסוגים שונים. אחד מן המגזרים הללו הוא אנשי המילואים. אמנם חיילי המילואים הם קבוצה די הטרוגנית ולא ניתן לקטלג אותם בפלח אחד של אוכלוסייה מבחינת יכולת כלכלית, אבל הם מאוגדים תחת משרד הביטחון (ומקבלים רוח גבית חזקה מהמדינה והציבור) ולכן מהווים קבוצה מאורגנת שיכולה לדרוש תנאים טובים יותר באופן משותף.

הלוואות למילואימניקים

הדרך הטובה ביותר לקבל את ההצעות הטובות ביותר של הלוואות לאנשי מילואים היא דרך הארגונים השונים שקשורים לצה"ל ומשרד הביטחון. ניתן לציין בין השאר את חברות האשראי שמציעות לחיילי המילואים כרטיסים עם הטבות מיוחדות ואפשרות לקבלת הלוואה של 30 אלף ₪ ללא ריבית בחצי שנה הראשונה. מעבר לכך, במסגרת ההלוואה, ניתן לקבוע את סכום ההחזר החודשי כל חודש מחדש.

בנוסף לכך, בנקים שעובדים עם משרד הביטחון והארגונים לחיילים משוחררים, מאפשרים נטילת הלוואות עבור חתונה, לימודים אקדמאיים, הקמת עסק ועוד. כדי להיות זכאי להלוואה, חייל המילואים צריך להיות משוחרר עד חמש שנים מתום השירות ולהציג תלושי משכורת אחרונים. גובה ההלוואה הוא עד 12 אלף ₪ ותנאי האשראי הם אטרקטיביים ביותר.

אנו באתר הלוואות אקספרס עומדים לשירותך עם כל המידע שמעניין אותך על הלוואות לחיילי מילואים. אם אתה רוצה לקבל פרטים נוספים, השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.