מימון רכב חדש


מחפשים לרכוש רכב? הגעתם למקום הנכון: בפורטל זה איגדנו את כל החברות הממנות רכב חדש ויד שנייה, הטובות והמנוסות ביותר בשוק, בעלות מוניטין של שנים רבות במתן הלוואות מימון לרכב חדש אשר מגשימות לנהגים רבים מדי יום את השאיפה לנהוג ברכב שתמיד חלמו עליו. בעזרת מחשבון מימון לרכב אנו נעזור לכם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר בעת רכישתכם את רכבכם החדש.

בניגוד לרכישת נכס להשקעה ויצירת רווחים, רכב הוא כלי המשרת מטרה מסוימת, ומתחיל לאבד מערכו מהרגע שרוכשים אותו. זו הסיבה שכדאי מאוד לרכוש רכב אמין, בטוח, חסכוני ושירידת הערך שלו איטית. רכב חדש הוא הפיתרון הטוב ביותר, אך גם בדרך כלל גם היקר ביותר. לכן אנחנו כאן למצוא עבורכם את חברת המימון שתאפשר לכם בקלות לרכוש חדש או משומש.

מימון רכב חדש – היכן ניתן לקבל

חברות רבות בשוק, וכן הבנקים השונים, מציעים תוכניות רבות לקבלת הלוואות מימון לרכב חדש ומשומש, בהתאמה אישית ללקוח. למעשה המשמעות של זה היא שהלקוח מקבל בשלב הראשון מקדמה חלקית לרכישת הרכב, לאחר מכן מתאימים לו סכום החזר חודשי קבוע המתאים לרמת הכנסתו ושיהיה לו נוח וקל להחזיר, בדרך כלל לתקופה של עד 36 חודשים, ובסיום התקופה עומדת בפניו האפשרות להישאר עם הרכב הנוכחי או להתקדם לרכב חדש.

מימון רכבים נפוץ מאוד בעולם עקב הביקוש הרב של נהגים לרכישת רכב חדש, ובמיוחד התופעה שכיחה במקומות בהם מחיר הרכב גבוה באופן יחסי עקב מיסים שהמדינה גובה, כדוגמת ישראל. הפורטל מציע את חברות מימון הרכב הטובות והאמינות בישראל, אשר יבנו לכם תוכנית החזר חודשי המתאימה לכם אישית על ידי מחשבון מימון לרכב.

מימון רכבים או ליסינג תפעולי?

ודאי שמעתם רבות על המושג ליסינג תפעולי. מדובר למעשה בהשכרה של רכב לתקופה של בין שנתיים לארבע שנים כאשר במהלך התקופה הזו חברת הליסינג ממנה משכירים את הרכב דואגת לכל הטיפול בו. החיסרון הוא שבסיום התקופה הנהג נאלץ להחזיר את הרכב לחברה והרכב לא נשאר אצלו.

לשאלה מה עדיף התשובה היא שזה תלוי בנהג עצמו. אם מדובר למשל בעסק קטן ומתחיל שלא מעוניין להתחייב על רכישת רכבים, ליסינג תפעולי יעיל ונוח. אך אם אתם נהגים פרטיים המעוניינים לרכוש רכב, ואפילו רכב שלא העזתם לחלום עליו, מימון רכב חדש הוא הפיתרון האידיאלי עבורכם.

מחשבון מימון לרכב, אפשרויות מימון. מבולבלים?

אין שום בעיה, בשביל זה אנחנו כאן. אנו בפורטל הלוואות אקספרס מודעים לעובדה כי לרובכם אין זמן וכוח להתעסק עם חיפוש רכב מתאים, לבדוק מחירים, דרגות בטיחות, אמינות ועוד. לכן טובי אנשינו עמלים על מציאת העסקה המשתלמת ביותר לכם בנושא מימון רכבים חדשים וגם משומשים, תנו לנו לעשות בשבילכם את העבודה ולכם נותר ליהנות מהרכב שתמיד חלמתם עליו.

מימון לרכב חדש בהחלט אפשרי

כיום הפעולה של מימון רכב חדש כה פשוטה ונוחה, כך שכל שעליכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם, יחד עם סכום ההלוואה הרצויה ותקופת ההחזר החודשי, ואנחנו נעשה את עבודת החיפוש ונמצא לכם את חברת מימון הרכבים האמינה והאטרקטיבית ביותר עבורכם.