הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים


אדם מקבל הלוואה

המשבר הפיננסי בשנת 2008, שבמהלכו קרסו בנקים גדולים רבים, גרם לקובעי המדיניות הפיננסית לבחון מחדש את הרגולציה של בנקים מסחריים, לגרום להם לעלות את כמות ההון העצמי שלהם ולהיפטר מנכסים רעילים. כתוצאה, מכך, הבנקים הקשיחו את תנאי נטילת האשראי שלהם בצורה משמעותית והביאו את הלווים הפוטנציאליים לחפש אופציות אחרות בשוק.

הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים – מהן האופציות הקיימות?

בד בבד עם ההקשחה בתנאי ההלוואות בבנקים, החל לפרוח השוק החוץ בנקאי שכולל בין השאר גופים מוסדיים, חברות ביטוח, עסקים פרטיים קטנים יותר למתן הלוואות, חברות כרטיסי אשראי ועוד. מכיוון שהשוק הבנקאי אינו מפוקח בצורה צמודה על ידי רשויות המדינה, יש באפשרות החברות הללו להיות גמישות יותר במסלולי האשראי, להעניק הלוואות למסורבי בנקים ואף לעלות את הריבית מעבר למה שמקובל בחברות הבנקאיות.

כאשר מדובר על לווים שכירים שזקוקים לסוג של הלוואה חוץ בנקאית, המסמכים הנדרשים בעת הבקשה בדרך כלל כוללים תלושי משכורת אחרונים, פירוט פעולות בחשבון הבנק, תעודות מזהות ועוד. במידה והלקוח עובד בעבודה מסודרת, מקבל הכנסות קבועות מידי חודש ואין לו חובות גדולים בבנק, הסיכויים שלו לקבל מענה חיובי לבקשת אשראי הם גבוהים מאד (במיוחד אם מדובר בסכומים שלא עולים על כמה עשרות אלפי שקלים).

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הלוואה מיידית

הלוואה בצ'קים

אנו באתר הלוואות אקספרס מעוניינים לקשר בין לווים פוטנציאליים של אשראי למטרות שונות לבין גופים שמציעים את מסלולי ההלוואות המשתלמות ביותר. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.