הלוואות לעובדי יס


כסף שניתן כהלוואה

חברת יס (yes) נוסדה בשנת 1998 ומספקת שידורי טלוויזיה רב ערוציים באמצעות הלוויין. חברת yes היא מהחברות הגדולות והמובילות בשוק הטלוויזיה הרב ערוצית, מעבר לשידורים החיים והמוקלטים החברה מציעה למנויים הרבים ספריית VOD עשירה ומגוון תכנים מקוריים.

כיום, החברה מעסיקה כ-1,700 עובדים ברחבי הארץ, החברה נמצאת בבעלות של בזק, ונכון לתחילת 2019 יש לחברה כ-620,000 מנויים.

עובדי יס, כמו כל שאר השכירים במשק הישראלי, זקוקים אחת לתקופה להלוואה נוחה. הלוואות לעובדי יס מאפשרות לעובדי החברה לממן חופשות משפחתיות בארץ או בחו"ל, לשפץ את הבית, לסייע לילדים, לממן אירועים משפחתיים, לשלם שכר לימוד, לסגור מינוס גבוה או חוב אחר, לממן טיפולים רפואיים, לשדרג את הרכב הישן ועוד.

מי מציע הלוואות נוחות לעובדי יס?

הלוואות לעובדי yes ניתן לקבל מכל הבנקים המסחריים, מחברות כרטיסי האשראי, מחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר, על חשבון קרן פנסיה, קופת גמל או קרן השתלמות ולעיתים דרך המעסיק.

לאחרונה ועד העובדים בחברת יס חתם על הסכם עם חברת כרטיסי אשראי ועובדי החברה יכולים לקבל כרטיס ויזה חדש ולקחת באמצעותו הלוואה נוחה עד 5,000 ₪. עם זאת, תמיד כדאי לבדוק את כל האפשרויות הקיימות להלוואות עבור עובדי יס, עדיף בעזרת מומחים מנוסים בשוק ההלוואות.

בדרך כלל, הבנקים יציעו את ההלוואה עם הריבית הנמוכה ביותר, אך ההלוואה הבנקאית פוגעת במסגרת האשראי ועשויה להקשות על הלווה לנהל את ההוצאות השוטפות. לכן, חשוב לבדוק מהם תנאי ההלוואות החוץ בנקאיות לעובדי יס, במיוחד כיום לאחר שחוק האשראי ההוגן נכנס לתוקף. הלוואה חוץ בנקאית נחשבת לגמישה ולנוחה יותר, ניתן לשפר תנאים על ידי מו"מ עם הגוף הפיננסי, ובסביבה של ריבית נמוכה משתלם לקחת הלוואה כדי לשפר את איכות החיים, לצאת לחופשה וכדומה.

למידע נוסף ולסיוע בגיוס הלוואות לעובדי יס בתנאים האטרקטיביים ביותר – השאירו פרטים בטופס ליצירת קשר המופיע בתחתית העמוד. היועצים של הלוואות אקספרס יסייעו לכם לקחת הלוואה נוחה ומותאמת אישית.