הלוואות קטנות חוץ בנקאיות


אדם חותם על הסכם הלוואה

פעם, כשהיינו רוצים הלוואה, הייתה לנו אפשרות אחת: הבנק. הבנקים בישראל היו הכתובת היחידה למתן הלוואות לציבור, שכן רק להם היה האישור של המדינה לתת הלוואות. הייתה אפשרות נוספת, לפנות לשוק האפור, אבל זו אופציה שאנו לא היינו מציעים לאף אחד לבחון. כיום, יש הרבה יותר אפשרויות שכן המדינה אישרה מתן הלוואות על ידי גופים חוץ בנקאיים, וזה לא משנה אם מדובר בהלוואה גדולה או קטנה.

הלוואות קטנות

לקבל הלוואה כיום זה הרבה יותר קל ממה שהיה נהוג בעבר. בנוסף לכך שיותר גופים רשאים לתת הלוואות לציבור, גם לקבל הלוואה הפך לקל יותר ויותר, במיוחד אם מדובר בהלוואה קטנה. אז הבנק או הגוף הפיננסי דורש רק עדות של תלוש משכורת ושכר קבוע שנכנס לבנק ובכך כבר ניתן האישור להלוואה, ברוב המקרים.

הלוואות קטנות חוץ בנקאיות

הלוואות קטנות הן לרוב הלוואות של עד 10,000 ₪. עם כניסת הגופים החוץ בנקאיים לתחום ההלוואות, התחרות בתחום עלתה, מה שעובד לטובת הציבור. כך למשל, התחילו הבנקים להציע מגוון הלוואות מאושרות בדקה, או הלוואות מהירות, כדי להוביל בתחרות על הגופים החוץ בנקאיים. הגופים החוץ בנקאיים, מצדם, מציעים מגוון הלוואות בתנאים טובים יותר מהבנקים ולמטרות ייעודיות, כמו למשל הלוואות לשם מימון רכב המוצעות על ידי חברות ליסינג וסוכנויות של מכוניות.

הלוואות אקספרס – למצוא את ההצעה הטובה ביותר

בפורטל הלוואות אקספרס נעזור לכם למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר והמתאימה ביותר בעבורכם. השאירו פרטים באמצעות הנציגה הווירטואלית או הטופס הקצר ואנו נסייע לכם להשוות בין הלוואות מגוונות.