הלוואות קטנות לחיילים


חייל ישראלי בשטח

כל אדם נזקק לעיתים מסוימות להלוואות חיצוניות, בין אם זה בגלל פיטורים מהעבודה או בעיות בעסק שגורמים להכנסות נמוכות יותר או גם צורך להוציא סכומים גבוהים בטווח הקצר (קניית דירה, רכישת רכב, פתיחת עסק, מימון אירוע משפחתי ועוד).
אוכלוסיות מסוימות שיש להן קושי לעבוד ולקבל משכורת באופן קבוע (בני נוער, סטודנטים, חיילים), ימצאו שקבלת הלוואות היא בעייתית במיוחד עבורן. עם זאת, קיימים אפיקים זמינים שמתאימים גם ללווים מסוג זה.

מסלולים זמינים של הלוואות קטנות לחיילים

בדומה ללווים פוטנציאליים אחרים, גם החיילים שזקוקים לאשראי יכולים לפנות לבנקים ולחברות חיצוניות שונות בשוק החוץ בנקאי. צריך לזכור, כי החיילים הם אינה מקשה אחת, כך שגם כאן, כל מקרה נבחן לגופו. חייל שעובד בשעות הפנאי או נמצא בקבע ומקבל משכורת גבוהה יותר יהיה בעל דירוג אשראי גבוה יותר וסיכוייו לקבל הלוואה הם גבוהים מלקוח שמקבל כמה מאות שקלים בחודש מהצבא.
יחד עם זאת, חשוב להבין, כי מבחינת הגופים הפיננסיים השונים, חיילים הם לקוחות בעלי פוטנציאל גבוה לשנים רבות קדימה ולכן הנטייה היא להיות גמישים ולהציע חבילות אשראי אטרקטיביות עבורם (לעיתים תוך כדי סיכון אשראי מוגדל).
אנו בפורטל הלוואות אקספרס, ממליצים לכל חייל שזקוק לאשראי, לבצע סקר שוק יסודי ולברר על הטבות למשרתים בצה"ל. במידה ואתה זקוק להלוואה בזמן הקרוב נשמח לסייע לך למצוא את ההלוואה המשתלמת ביותר עבורך, כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.