הלוואה מקרן השתלמות פסגות


פגישה להלוואה במסגרת קרן השתלמות פסגות

פסגות הוא בית ההשקעות הגדול בישראל, החברה מנהלת נכסים פיננסיים עבור למעלה ממיליון לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. בית ההשקעות פסגות מציע מגוון אפיקי השקעה ללקוחותיו, לדוגמה קרנות השתלמות, קופות גמל, קרנות פנסיה ועוד.

הלוואה כנגד קרן השתלמות פסגות

כל אדם זקוק בחייו להלוואות אחת לתקופה למגוון צרכים, למשל לצורך החלפת הרכב הישן, לשיפוץ הדירה, למימון טיפול רפואי, לחופשה משפחתית, להפקת אירוע וכיוצא בזה. ברוב המקרים פונים לבנקים כדי לקחת הלוואה, אך הלוואה מקרן השתלמות נחשבת לאטרקטיבית יותר, ועדיין רבים אינם מכירים אפשרות זו.

כאשר לוקחים הלוואה מהבנק יש להציג ביטחונות בהתאם לדרישת הבנק, כמו כן ההלוואה פוגעת באובליגו, ולכן חשופים ללחץ מצד פקידי הבנק כדי להחזיר את ההלוואה בזמן. הלוואה חוץ בנקאית נחשבת ליקרה ברוב המקרים, לכן כדאי לדעת כי הלוואה מקרן השתלמות פסגות מאפשרת לכם לקבל אשראי נוסף מעבר למסגרת האשראי בבנק.

הלוואה כנגד קרן השתלמות פסגות מיועדת רק לעמיתים, ניתן לקבל הלוואה בסכום של עד 80% מהכסף הנזיל שצברתם. אם כספי קרן ההשתלמות אינם נזילים, תוכלו לקבל הלוואה בשיעור עד 50% מהכסף שנצבר לזכותכם באפיק החיסכון.

מהם היתרונות של הלוואה מקרן השתלמות?

הלוואה מקרן השתלמות פסגות מאפשרת לעמיתים לקבל הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית. במקום לפרוע את קרן ההשתלמות עדיף לקחת הלוואה על חשבון הכסף שנצבר לזכותכם, מאחר וזהו אפיק חיסכון אטרקטיבי בעידוד המדינה, המאופיין בפטור ממס רווח הון בעת משיכת הכסף. כאשר לוקחים הלוואה על חשבון קרן השתלמות הכסף בקרן ממשיך לעבוד עבורכם ולצבור תשואה, וגם זוכים להלוואה עם ריבית נמוכה ואטרקטיבית כיוון שבית ההשקעות אינו לוקח סיכון וכספו מובטח.

אם אתה מעוניין לקחת הלוואה מקרן השתלמות פסגות – השאר פרטיך באתר. המומחים של הלוואות אקספרס יסייעו לך לקבל את ההלוואה בתנאים מועדפים ומשתלמים במיוחד.

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הלוואות לשכירים

הלוואה כנגד שעבוד נכס