הלוואות לעובדי הפניקס


עובדים בחברת הפניקס

עובדי הפניקס חברה לביטוח זקוקים כמו כל השכירים במשק להלוואות נוחות אחת לתקופה, למגוון מטרות וצרכים. יש עובדים הזקוקים להלוואה כדי להחליף את הרכב הישן, אחרים מעוניינים לקבל הלוואה נוחה כדי לסייע לילדים, לשפץ את הבית, לצאת לחופשה מהנה וכדומה.

כדאי לדעת כי הפניקס היא חברת ביטוח ישראלית המתמחה בכל תחומי הביטוח, חברת הביטוח המובילה והוותיקה נמצאת בבעלות חברת הפניקס אחזקות. לכן, אם אתם עובדים בחברת הפניקס אחזקות או בהפניקס חברה לביטוח, חשוב שתדעו שגם אתם יכולים לקבל הלוואות נוחות בתנאים אטרקטיביים בעזרת יועצים מנוסים.

מגוון אפשרויות ותנאים נוחים

בחברת הפניקס עובדים כ-3,000 עובדים, לפני מספר שנים ועד העובדים בחברה יזם מהלך לחתימה על הסכם קיבוצי נדיב לרווחת העובדים בחברה. כאשר עובד בחברת הפניקס מעוניין לקחת הלוואה באפשרותו לבחון מספר אפשרויות, למשל הלוואה על חשבון כספי הפנסיה או קרן השתלמות, אך בדרך כלל העובד יפנה לבנק שלו כדי לבקש את ההלוואה. לכן, ראוי לציין כי עובדי הפניקס יכולים לקבל הלוואות בתנאים נוחים ומועדפים, ובמקום לקחת הלוואה מהבנק, הלוואה הפוגעת במסגרת האשראי, כדאי לעובד לבדוק פתרונות מימון נוספים כמו הלוואות חוץ בנקאיות.

כאמור, יש מגוון הלוואות לעובדי הפניקס, לכן אין למהר ולקחת מימון מבנק זה או אחר או מאחת מחברות האשראי. כדאי לערוך סקר שוק מקיף, לבקש הצעות מחברות מימון פרטיות ומגופים פיננסיים אחרים, להשוות תנאים ורק אז לקבל החלטה סופית.

כך לדוגמה, אפשר לקבל הלוואה נוחה מחברות מימון פרטיות, וכיום יש תחרות קשה בין כל הגופים הפיננסיים, לכן כדאי לנצל זאת וכך אפשר להוזיל עלויות ולשפר תנאים.

בעזרת המומחים של הלוואות אקספרס תוכלו לקבל הלוואות לעובדי הפניקס בתנאים הנוחים ביותר. השאירו פרטים באתר ואנו נדאג לכל השאר!