הלוואות באינטרנט


אדם מסתכל באינטרנט באייפד ואנשים לוחצים ידיים

קבלת הלוואות למטרות שונות הפכה להיות קלה הרבה יותר בשנים האחרונות, בד בבד עם הכניסה של החברות הפיננסיות החוץ בנקאיות לשוק האשראי. אם בעבר, מסלולי ההלוואות הזמינים היו מצומצמים למדי ומוגבלים לבנקים מועטים, כיום האפשרויות הן רחבות במיוחד. למעשה, פעמים רבות, הלווה אף אינו נדרש להגיע פיזית לחברה – ביכולתו לקבל לעשות בדיקת הלוואות באופן מקוון ולאחר מככן לבקש הלוואות חוץ בנקאיות באינטרנט.

הלוואות באינטרנט – איך זה עובד?

כניסתם של הגופים החוץ בנקאיים לתחום ההלוואות, אינה רק יצרה אופציות חדשות עבור הלווים הפוטנציאליים, אלא גם אילצה את הבנקים להתייעל ולהציע חבילות אשראי משתלמות יותר כדי לשמור על נתח השוק שלהם בענף. הפורטלים של הבנקים השונים מאפשרים כיום ללקוחות לבקש הלוואות בקליק, כאשר כל מה שנדרש הוא להירשם למתן שירותי בנקאות מקוונים בסניף.
מבחינת תנאי האשראי של הלוואות אונליין בבנקים, הרי שהדברים תלויים במאפיינים האישיים של כל לקוח. לווה בעל הכנסות גבוהות והיסטוריית אשראי תקינה יזכה לריבית נמוכה יותר והסיכויים שלו לקבל אישור חיובי הם גדולים. לקוח בנק בעל סיכון גבוה, לעומת זאת, יכול לעיתים לקבל סירוב לבקשת ההלוואה.

אם נתייחס לחברות החוץ בנקאיות שמציעות הלוואות צרכניות ועסקיות, היתרון הגדול שלהן הוא בזמינות ובגמישות הרבה של ההחזרים. למרות שבדרך כלל הריבית של האשראי בגופים אלה נוטה להיות גבוהה יותר, הסיכויים של הלקוחות לקבל הלוואה הם גבוהים הרבה יותר מאשר בבנקים (בגלל היכולת לפצות על סיכוני האשראי בעזרת העלאת ריבית).

עם זאת, לפני פנייה לחברה חוץ בנקאית ספציפית, חשוב מאד לעשות השוואה בין המסלולים הקיימים ולא לבחור בחברה לא מוכרת וחסרת ניסיון. אנו באתר הלוואות אקספרס יכולים בהחלט לסייע לך בנושא ולהפנות אותך לאנשי מקצוע ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטיך באתר ונציגינו יחזרו אליך בהקדם.