הלוואה על חשבון קרן השתלמות מגדל


איש עסקים בפגישה עם נציגת מגדל

קרן השתלמות מגדל היא אפיק לחיסכון פנסיוני לטווח בינוני, זהו חיסכון המקנה הטבות מס בעת הפקדת הכסף ומשיכתו. החיסכון מיועד לשכירים ולעצמאים, עצמאי מפקיד בעצמו כספים לקרן ההשתלמות בעוד שכיר זוכה להפרשה מהמעסיק, בעוד השכיר מפקיד לפחות שליש מהסכום אותו מעביר המעסיק.
עמיתי קרן השתלמות מגדל זכאים להטבות שונות, ביניהן האפשרות לקחת הלוואה על חשבון הכסף שנצבר לזכות העמית. כדאי לדעת כי לאחר 3 שנים העמית יכול למשוך את הכסף לצורך מימון השתלמויות מקצועיות, לאחר 6 שנים הכסף בקרן הופך לנזיל והעמית יכול למשוך אותו או להמשיך ולצבור תשואה.

הלוואה נוחה ומשתלמת

הלוואה על חשבון קרן השתלמות מגדל מאפשרת לעמיתים לקבל את המימון הנדרש עבורם וליהנות מתנאים נוחים. מגדל מציעה ריבית אטרקטיבית ללווים, במיוחד לעמיתים הלוקחים הלוואה על חשבון כסף נזיל שנצבר לזכותם בחיסכון הפנסיוני. ניתן להחזיר את ההלוואה עד 60 חודשים, יש אפשרות לגרייס לחצי שנה.
מגדל מציעה מספר קרנות השתלמות במסלול כללי או ייעודי, למשל מגדל השתלמות במסלול לבני 50-60, מסלול ייעודי לבני 50 ומטה ועוד. ניתן לעבור בקלות בין המסלולים השונים, ויש אפשרות לקבל הלוואה בתנאים נוחים. זו הלוואה לכל מטרה, העמית יכול לעשות שימוש בכסף בהתאם לצרכיו האישיים, ללא צורך לפרוע את החיסכון הפנסיוני.
ברוב המקרים, ניתן לקבל עד 50% הלוואה מסכום הכסף שהעמית צבר, יש להגיש טפסים שניתן להוריד באתר של מגדל, אך כדי לשפר סיכויים מומלץ למלא ולהגיש את הטפסים הנדרשים בעזרת יועץ פיננסי מקצועי ומנוסה. זו הלוואה חוץ בנקאית שאינה פוגעת במסגרת האשראי, מאחר וחברת הביטוח כמעט ואינה לקוחת סיכונים, ההלוואה ניתנת בתנאים אטרקטיביים.
למידע נוסף, לשאלות ולסיוע בלקיחת הלוואה על חשבון קרן השתלמות מגדל, אנא השאר פרטיך באתר והיועצים המומחים של הלוואות אקספרס יחזרו אליך בהקדם. השירות באתר הינו ללא עלות וללא התחייבות.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הלוואה על חשבון קרן השתלמות אלטשולר שחם

הלוואה על חשבון קרן השתלמות ילין לפידות

הלוואת גישור קרן השתלמות בנק הפועלים