הלוואות לעובדי מנורה מבטחים


עובד מחזיק שק נייר עם כסף ומחייך

עובדים במנורה מבטחים וזקוקים להלוואה נוחה בתנאים מועדפים? ובכן, כעובדי חברת מנורה מבטחים פנסיה וגמל, מהחברות הגדולות והמובילות בישראל למוצרי פנסיה וקופות גמל, הנכם יכולים לקבל הלוואה נוחה ומותאמת אישית, בתנאים מועדפים.

כעובדי החברה לבטח יש ברשותכם כספים שנצברו לזכותכם בקרן פנסיה, בקופת גמל או בקרן השתלמות. על חשבון החיסכון הפנסיוני באפשרותכם לקבל הלוואה נוחה בריבית נמוכה במיוחד, בהליך מהיר וללא צורך בערבים.

הלוואות במגוון מסלולי ריבית ובתנאים מועדפים

הלוואות לעובדי מנורה מבטחים מיועדות למטרות שונות, ניתן לקחת הלוואה על חשבון קרן הפנסיה או קופת הגמל בריבית נמוכה ואטרקטיבית. מינימום סכום ההלוואה הוא 5,000 ₪, כאשר הלוואות עד 10,000 ₪ ניתן לקבל לתקופה של עד 24 תשלומים, הלוואה בסכומים של 10,000-40,000 ₪ אפשר לקבל לתקופה של עד 48 תשלומים, והלוואה בסכום של 100,000 ₪ ומעלה אפשר לפרוע באמצעות עד 60 תשלומי החזר חודשיים.

יש אפשרויות נוספות להלוואות אטרקטיביות עבור עובדי מנורה מבטחים, לא רק על חשבון החיסכון הפנסיוני. חשוב להתאים את סכום ומסלול ההלוואה בהתאם לצורך של העובד ויכולת ההחזר שלו. עובדי מנורה מבטחים יכולים לקחת הלוואה גם דרך אחד הבנקים, מחברות האשראי והלוואות חוץ בנקאיות  נוספות.

הלוואה על חשבון החיסכון הפנסיוני

עובדי מנורה מבטחים חוסכים לפנסיה באמצעות הפרשה חודשית לקרן פנסיה, לקופות גמל ולקרנות השתלמות. העובדים נחשבים לעמיתי הקרן בדיוק כמו משקיעים אחרים, ובאפשרותם לקבל הלוואה אטרקטיבית בהתאם לסכום שנצבר לזכותם ועל פי מסלול ההשקעות באפיק החיסכון. כך למשל, אפשר לקבל הלוואה שסכומה אינה עולה על 48% מיתרת הקרן, במסלול מניות.

אם אתם עובדים במנורה מבטחים וזקוקים להלוואה בריבית נוחה ומועדפת, צוות המומחים של פורטל הלוואות אקספרס יסייע לכם לקבל החלטה שקולה ונכונה, ולבחור את ההלוואה המתאימה ביותר עבורכם, תוך התחייבות לתנאים מועדפים ולליווי מקצועי לכל אורך התהליך. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם כל הפרטים.