הלוואה על חשבון קרן השתלמות מנורה


פגישת אנשי עסקים במנורה מבטחים

מנורה מבטחים פנסיה וגמל היא חברה מקצועית וגדולה לניהול מוצרי פנסיה וגמל, בין השאר החברה מנהלת מגוון רחב של קרנות השתלמות. עמיתי קרנות ההשתלמות המנוהלות על ידי חברת מנורה מבטחים זוכים לשירות מתקדם ואיכותי, לתשואה גבוהה ולאפיק חיסכון פנסיוני משתלם ואטרקטיבי. כמו כן, עמיתי קרן השתלמות מנורה זכאים לקחת הלוואה על חשבון הכסף שנצבר לזכותם בקרן ההשתלמות, בכפוף למדיניות ולתנאי החברה.

הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית

הלוואה על חשבון קרן השתלמות מנורה מיועדת רק לעמיתים החוסכים כסף באחת מקרנות ההשתלמות שהחברה מנהלת. כדאי לדעת כי ניתן לקבל הלוואה על חשבון קרן השתלמות מנורה מבטחים לתקופה של עד 7 שנים, סכום ההלוואה מתחיל ב-5,000 ₪, בהתאם לאפיק החיסכון ניתן לקבל הלוואה עד 78% מיתרת החשבון בכספים נזילים או עד 48% מיתרת החשבון בכספים שאינם נזילים.

מנורה מבטחים מציעה מספר מסלולי הלוואה לעמיתי קרנות ההשתלמות שבניהולה. הריבית משתנה מעת לעת, כיום בהלוואה במסלול ריבית משתנה לפי לוח שפיצר, ניתן לקבל ריבית פריים מינוס 0.5%, וריבית פריים במסלול ריבית משתנה גרייס מלא.

הלוואה לוקחים רק לאחר ייעוץ מקצועי

הלוואה על חשבון קרן השתלמות מנורה נחשבת למשתלמת במיוחד בגלל הריבית האטרקטיבית, זו גם הלוואה חוץ בנקאית שאינה פוגעת במסגרת האשראי בבנק. כדי לקבל הלוואה על חשבון קרן השתלמות מנורה מבטחים יש לספק לחברה צילום תעודת זהות כולל ספח, אסמכתא לאימות פרטי חשבון הבנק ויש למלא גם טופס בקשה לקבלת ההלוואה. במידה והעמית מעוניין לקבל הלוואה גבוהה מ-100,000 ₪ עליו להגיע לאחד מסניפי מנורה מבטחים.

מעוניין לקחת הלוואה על חשבון קרן השתלמות מנורה? צוות המומחים של הלוואות אקספרס יסייע לך להגיש בקשה מסודרת, נשמח להציע לך פתרונות מימון אטרקטיביים נוספים, השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

קרנות השתלמות נוספות שיוכלו לעניין אתכם:

הלוואה על חשבון קרן השתלמות אלטשולר שחם

הלוואה על חשבון קרן השתלמות ילין לפידות