הלוואה על חשבון קרן השתלמות דש


פגישה לצורך הלוואה מקרן השתלמות דש

מיטב דש הוא בית השקעות מקצועי המתמחה בניהול השקעות משנת 1979. בית ההשקעות מיטב דש נחשב לאחר מבתי ההשקעות הגדולים, המוכרים והמובילים בארץ, צוות החברה מונה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בישראל, וכיום בית ההשקעות מנהל למעלה מ-130 מיליארד ₪ עבור מאות אלפי לקוחות.

הלוואה על חשבון קרן השתלמות עדיפה ברוב המקרים על הלוואות מבנקים, מחברות אשראי ומחברות מימון אחרות. ניתן להשתמש בכספי ההלוואה לכל מטרה, לרבות רכישת רכב חדש או משנתון מתקדם, סיוע לילדים, מימון אירוע או חופשה משפחתית, שיפוצים בבית ועוד.

תנאי ההלוואה על חשבון קרן השתלמות דש

עמיתי קרן השתלמות דש יכולים לפדות את כספם, אך ברוב המקרים עדיף להם לקחת הלוואה על חשבון הקרן כדי לשמור על זכויותיהם וליהנות מתשואה גבוהה. קרן השתלמות נחשבת לאפיק השקעה משתלם ואטרקטיבי לטווח בינוני, כדאי להתייחס לכסף הנצבר בקרן ההשתלמות כתכנית חיסכון לפנסיה, לכן במקום לפדות את הכסף כדאי לקחת הלוואה על חשבון הקרן.

היקף ההלוואה על חשבון קרן השתלמות דש נזילה, הוא לרוב עד 80% מהיתרה הצבורה לזכות העמית. אם קרן ההשתלמות אינה נזילה, העמית יכול לקבל אישור להלוואה בהיקף של עד 50% מהיתרה. היקף ההלוואה ייקבע על ידי נציגי מיטב דש, בהתאם למדיניות המשתנה של החברה.

חשוב לציין כי ברוב המקרים תנאי ההלוואה עדיפים על פי התנאים שבנקים מסחריים וחברות האשראי מציעים ללקוחות, הן מבחינת ריביות והן מבחינת גמישות בהחזר ההלוואה. כך, העמית יכול להמשיך ליהנות מההטבות השונות שקרן השתלמות דש מציעה עבורו, ובראשן הטבת הפטור ממס על רווחי הון.

כדי לקבל הלוואה על חשבון קרן השתלמות דש יש למלא טפסים, את הטפסים ניתן להוריד מהאתר של בית ההשקעות מיטב דש.

למידע נוסף, ולעזרה בלקיחת הלוואה על חשבון קרן השתלמות דש – השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה, וצוות המומחים של הלוואות אקספרס יחזור אליכם ויסייע לכם לקבל את ההלוואה האטרקטיבית.

נושאים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות מיידיות