הלוואות לקניית אופנוע


אדם שמחזיק שטרות כסף ביד

מחירו של אופנוע בישראל יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים, כאשר כלי רכב דו גלגליים מסוימים אף עולים במחירם על מכוניות ממוצעות, וזאת בהתאם לדגם ונפח המנוע שלהם. עם זאת, רכישת אופנוע עדיין זולה יחסית ויכולה גם להיות פתרון פרקטי לנסיעות הצפופות בתוך העיר וחיפושי החניה.

במידה ואתם חושבים על רכישת אופנוע, אך המצב הכלכלי לא כל כך מאפשר לכם, עליכם לדעת כי קיימת בפניכם אפשרות לקבל אשראי ממספר מקורות.

הלוואות לקניית אופנוע מהבנקים

חלק מהבנקים מאפשרים נטילת הלוואות מיוחדות לרכישת רכב לתקופה של עד 36 חודשים וללא הצגת ביטחונות נוספים. זה נעשה על ידי שיתוף פעולה עם חברות חיצוניות, כאשר סכום האשראי יכול להגיע ל-80% ואף 100% מעלות הרכב תחת תנאים מסוימים. האופנוע עצמו משמש במקרה כזה כביטחונות כנגד ההלוואה וממושכן על שמו של הבנק. שיעורי הריבית תלויים ביכולת המיקוח של הלווה והיכולת הכלכלית שלו.

הלוואות לרכישת אופנוע מחברה חוץ בנקאית

לאחרונה ישנו קושי הולך וגובר לקבל אשראי מהבנק וזאת בגלל הדרישות הקשוחות שדורשים הבנקים מהלווים הפוטנציאליים. במקרה ואתם לא יכולים או לא מעוניינים לבקש אשראי מהבנק, יש באפשרותכם לפנות לגופים פיננסיים חוץ בנקאיים שמאפשרים קבלת הלוואות מהירות למדי בתנאים פחות נוקשים מהבנקים.

חברות אלה אינן נתונות לרגולציה כה נוקשה מטעם הבנק המרכזי ולכן יכולות להציע ללקוחות תנאים גמישים ויצירתיים יותר שיאפשרו לו לממן את הרכב או האופנוע שהוא מעוניין לרכוש.

אנו באתר ההלוואות אקספרס עובדים עם גופים פיננסיים רבים שעוסקים בנושא של הלוואות לרכישת אופנוע. נוכל להתאים לך את ההלוואה המתאימה ביותר בשבילך וכל זאת ללא שום עלות או התחייבות. במידה ואתה רוצה לחסוך זמן וכסף, השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר והנציגים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.