הלוואות למערכות סולאריות


מחשבון לחישוב ריבית על הלוואה

מערכות סולאריות הן אופציה מצוינת לחברות קטנות ולאנשים פרטיים להפיק חשמל בצורה עצמאית. מעבר לתרומה האקולוגית שמביא אתו חשמל שמופק על ידי אנרגיית השמש, מערכות סולאריות הן גם אפשרות להפיק הכנסה מניבה מנכסי נדל"ן שונים.

הלוואות למערכות סולאריות

מכיוון שהעלות של מערכת סולארית הינה גבוהה למדי, אנשים וחברות המעוניינים בהתקנת המערכות, מחפשים פעמים רבות מימון חיצוני מאפיקים שונים.

אחת האפשרויות לקבלת הלוואות למערכת סולארית היא כמובן בבנקים המסחריים שמציעים אשראי בגובה של שבעים עד מאה אחוז מעלות המערכת. פריסת ההלוואה יכולה להתבצע בתנאים נוחים במיוחד, לתקופה של עד חמש עשרה שנה.

יש לציין, כי הבנקים מאפשרים נטילת הלוואות למערכות סולאריות במגוון מסלולים, בהתאם לנתונים האישיים של הלווה. לקוחות פרטיים, לדוגמא, יכולים לבחור במשכנתא ירוקה ואילו לקוחות עסקיים, שמתכוונים להפיק הכנסות מהמערכות הסולאריות, יכולים לקבל הלוואות מותאמות לצרכים שלהם.

 אנו בפורטל הלוואות אקספרס מציעים השוואה בין האופציות המשתלמות ביותר של הלוואות למערכות סולאריות מבחינת ריבית ופריסת תשלומים. אם אתה רוצה לחסוך זמן וכסף, פנה אלינו כבר היום. השאר את הפרטים האישיים שלך באתר ואנו נדאג לחזור אליך בהקדם האפשרי.