הלוואות לעובדי ישרוטל


הלוואה

רשת מלונות ישרוטל הוקמה על ידי איש העסקים היהודי דיוויד לואיס, בתחילת הדרך החברה הקימה מלונות באילת ולאחר מכן התרחבה ליעדים נוספים בארץ. כיום, יש לרשת ישרוטל 19 מלונות, כאשר 8 מהמלונות ממוקמים באילת והשאר ברחבי המדינה. הרשת המצליחה מעסיקה מאות עובדים בפריסה ארצית נרחבת, וכמו כל השכירים גם עובדי ישרוטל זקוקים מדי פעם להלוואה נוחה למגוון מטרות.

הלוואות לעובדי ישרוטל אינן שונות במהותן מהלוואות לשכירים אחרים, יחד עם זאת כאשר עובדים אצל מעסיק מוכר ובחברה גדולה ויציבה, ניתן לשפר תנאים ולקבל הלוואה נוחה יותר. לכן, כאשר אתם לוקחים הלוואה כדאי לציין את העובדה שאתם עובדים ברשת ישרוטל, למרות שבדרך כלל עליכם להציג שלושה תלושי שכר אחרונים, לכן הגוף המלווה יידע היכן אתם עובדים, ובהתאם למצבכם הפיננסי ויכולת ההחזר, תוכלו לקבל הלוואה נוחה יותר.

מי מציע הלוואות לעובדי ישרוטל?

כל הגופים הפיננסיים בארץ מציעים הלוואות לשכירים, לכן ניתן לקבל הלוואות לעובדי ישרוטל מגופים כמו:

• בנקים מסחריים
• חברות מימון פרטיות הפועלות בהיר מיוחד ממשרד האוצר
• חברות כרטיסי האשראי
חברות ביטוח (על חשבון כספי הפנסיה)
• בתי השקעות (על חשבון קרן פנסיה, קופת גמל או קרן השתלמות)

אם אתם עובדים בישרוטל תוכלו לבדוק מול מנהל משאבי אנוש האם יש הסכם למתן הלוואות לעובדים על ידי המעסיק או על ידי גוף פיננסי חיצוני. עם זאת, ברוב המקרים עליכם לערוך סקר שוק כדי לבדוק את כל האפשרויות ולהשוות בין הצעות מגופים פיננסיים שונים המתמחים במתן הלוואות לשכירים לכל מטרה.

הלוואות לעובדי ישרוטל כדאי לקחת רק לאחר ייעוץ מקצועי, סקר שוק והשוואה בין מספר הצעות. בעזרת היועצים המנוסים של הלוואות אקספרס תוכלו גם אתם לקבל הלוואה נוחה המיועדת לעובדי ישרוטל, זו הלוואה אישית המותאמת ליכולת ההחזר ולצרכים הייחודיים שלכם. למידע נוסף השאירו פרטים בטופס למטה והיועצים של הלוואות אקספרס יסייעו לכם לבחור את ההלוואה הנוחה והמתאימה ביותר עבורכם.