הלוואות לעובדי דואר ישראל


עובדים בדואר ישראל

עובדי דואר ישראל זוכים להטבות שונות דרך ארגון העובדים, למשל הלוואות בתנאים מועדפים, ביטוחי בריאות קבוצתיים ועוד. אם אתם עובדים בדואר ישראל והנכם זקוקים להלוואה נוחה לכל מטרה, באפשרותכם לקחת הלוואות נוחות דרך הבנקים או מחברות מימון פרטיות. בנוסף, כדאי לכם לבדוק הלוואות לעובדי דואר ישראל על חשבון כספי הפנסיה והלוואות ייעודיות ומהירות מחברות כרטיסי האשראי.

הלוואה מבנק הדואר

עובדי דואר ישראל יכולים לקחת הלוואה נוחה גם דרך בנק הדואר, העובדים יכולים לקבל אישור להלוואה בסכומים החל מ-5,000 ₪ ועד 60,000 ₪ באמצעות חברת ישראכרט, כל עוד הם מחזיקים כרטיס אשראי של אחת החברות (ויזה, דיינרס וכדומה). את ההלוואה הנוחה ניתן להחזיר ב-18 עד 60 תשלומים חודשיים. כמו כן, יש מגוון הלוואות לעובדי דואר ישראל שניתן לקבל מהבנקים ומחברות המימון הפרטיות, אלו הלוואות נוחות לכל מטרה ובאישור מהיר, ולרוב אין צורך להחתים ערבים.

במקרים מסוימים כדאי לעובדי דואר ישראל לקחת הלוואה חוץ בנקאית, כיוון שהמימון אינו פוגע במסגרת האשראי שלהם בבנק. לאחר קבלת אישור מחברת המימון, הכסף יועבר לחשבון הבנק של העובד, אך יש אפשרות לקבל אותו גם בצ'ק או במזומן.

הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית

עובדי דואר ישראל, כמו שאר השכירים במשק, זקוקים מדי פעם להלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית. ארגון עובדי הדואר דואג להסכמים עם חברות מימון ובנקים כדי לאפשר לעובדים לקבל הלוואה נוחה בתנאים משתלמים. יחד עם זאת, תמיד כדאי להשוות הצעות מחברות מימון נוספות, במיוחד כיום לאחר שחוק האשראי ההוגן נכנס לתוקף, ואפשר לנהל מו"מ מול חברות המימון כדי לשפר תנאים ולהוזיל עלויות.

הדרך הנוחה והמשתלמת ביותר לקבל הלוואות לעובדי דואר ישראל היא בעזרת היועצים המנוסים של הלוואות אקספרס. השאירו פרטים בטופס למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעה משתלמת להלוואה לכל מטרה בהתאמה אישית.