מסלולי הלוואות לכל מטרה של הבנק הבינלאומי הראשון  ​


לוגו בנק הבינלאומי

אם אתם מחפשים הלוואה, לכל מטרה שהיא, כדאי שתכירו את הבנק הבינלאומי הראשון, הנמנה עם חמש הקבוצות הבנקאיות הגדולות בארץ.

לא צריך להתלבט ולהסס אלא להבין מה המסלולים השונים, מה התנאים המוצעים לכם, ממה מורכבת הריבית ומה אתם יכולים לקבל אם אתם לקוחות הבנק, כולל תנאי ההחזר ופריסת התשלומים.

לפניכם, כל המידע על מסלולי הלוואות לכל מטרה של הבנק הבינלאומי הראשון.

קצת על הבנק

הבנק הבינלאומי הוקם בשנת 1972, על ידי מי שכיהן אז כשר האוצר, פנחס ספיר. הוא יזם את הקמת הבנק כדי להגביר את התחרות במערכת הבנקאית וכדי לנתב הון חוזר לעשייה וכמובן, מתוך אינטרסים מדיניים, כך שמי שהיה הראשון להשקיע בבנק היה מדינת ישראל ולאחר מכן בנק 'פירסט פנסילבניה' מאמריקה. בהמשך יימכרו מניות הבנק האמריקני לידי קבוצה ישראלית.

בשנת 1977 רכש הבינלאומי הראשון את השליטה המלאה בבנק פועלי אגודת ישראל, המזוהה עם המגזר החרדי. בהמשך , בשנים 2006 ו- 2008, רכש הבינלאומי הראשון את השליטה בבנק אוצר החייל ובבנק מסד.

כיום,כאמור, הבנק הוא החמישי בגודלו בארץ ויש לו כמאתיים סניפים הפזורים ברחבי הארץ.

סוגי הלוואות בבינלאומי הראשון

לבנק הבינלאומי יש היסטוריה ארוכה ונסיון עשיר בבניית מסלולי הלוואות לכל מטרה ובתנאים מיוחדים:

  • הלוואה לכל מטרה בריבית משתנה– מסלול הלוואה של עד מאה אלף ₪, בריבית משתנה לתקופה של חמישים וארבעה חודשים. בכל ששה חודשים יורדת הריבית בחצי אחוז עד שהיא מגיעה לסכום הפריים בלבד, כאשר הפריים ההתחלתי הוא בגובה ארבעה אחוזים.
  • הלוואה לכל מטרה במסלול גמיש– מסלול ההלוואה הוא עד חמישים אלף ₪, עם החזר של עד חמש שנים. בהלוואה זו יש ללווה את האפשרות להחליט מה יהיה סכום ההחזר החודשי במשך השנתיים הראשונות ולאחר מכן ישלם את הקרן ואת הריבית. כמו כן ניתן לבצע פירעון מוקדם של ההלוואה ללא עמלות וקנסות.
  • הלוואה לכל מטרה במסלול מועדף– גובה ההלוואה הוא עד מאה ושמונים אלף ₪, עם שלוש אופציות להחזר ההלוואה: צמוד מדד, צמוד פריים או בריבית קבועה, להחלטת הלקוח. תקופת ההלוואה היא לשנה אחת.
  • הלוואה לכל מטרה- מסלול לתקופה של עד ארבעים ושמונה חודשים, כאשר במהלכם ניתן להקפיא את ההחזר למשך שלושה חודשים רצופים לפי בחירת הלווה. סכום ההלוואה הוא עד ארבעים אלף ₪.

הלוואות נוספות שמעמיד הבנק הבינלאומי הראשון הוא הלוואה לחגים, עד 40 אלף ₪ , לתקופה של עד ששים וששה חודשים והחזרים רק אחרי שנה, הלוואה מקוונת מיוחדת ללקוחות הבנק ובכפוף לשיקול דעת הבנק של 60 אלף ₪ לחמש שנים והלוואות אקספרס, אף הן ללקוחות הבנק, בגובה של עד 30 אלף ₪ לתקופה של עד שלוש שנים ומבלי להגיע לבנק אלא לבצע אותן ישירות באתר.

שירות ייחודי של הבנק הבינלאומי הראשון הוא מסלול הלוואות אקספרס מקוונות. קהל היעד של הלוואות אלו הוא לקוחות הבנק, שנהנים מהליכי בקשה מקוצרים באינטרנט, מבלי לצאת מהבית. ברגע שההלוואה מאושרת, הסכום פשוט עובר לחשבון הבנק של המבקש.

כמו כן, נהנים לקוחות פרטיים של הבנק ממסלול הלוואות ברגע. מסלול זה מציע להם הלוואות בגובה של עד חמש עשרה אלף ₪, והכסף נכנס לחשבון באותו היום, עם ריבית הנתונה לשיקול הדעת של הבנק ועל בסיס פריים. תקופת הלוואת בזק זו היא עד שנים עשר חודשים.

מידע נוסף על הלוואות ברגע ניתן למצוא באתר הבנק.

התקשרות עם הבנק הבינלאומי הראשון

ניתן לפנות לכל אחד ממאתיים סניפי הבנק ולקבל מידע נוסף מהבנקאים בסניפים.

כמו כן, ניתן לפנות למוקדי השירות של הבנק בטלפון מספר :3009* ולקבל מידע וסיוע. המוקד פעיל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 08:00 בבוקר ל- 22:00 בערב ובימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00 בבוקר ל- 14:00 בצהריים.

מידע נוסף על מסלולי ההלוואות השונים, כולל הלוואות אונליין, ניתן למצוא ב אתר הבנק הבינלאומי הראשון.

פורטל הלוואות אקספרס מסייע באיתור הלוואות משתלמות ובהגשת הבקשה לקבלתן. בעזרת מומחי האתר הליך בקשת ההלוואה הוא מהיר יותר והסיכויים שהיא תאושר הם גבוהים יותר.

בסיוע האתר אתם יכולים לחסוך זמן חיפוש יקר אחר מדע ואחר הלוואות המתאימות לכם, וגם כסף רב.

אם נתקלתם בבעיה או בקושי בקבלת ההלוואה, זה הזמן ליצור עמנו קשר ונשמח לסייע.

מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונציגי הלוואות אקספרס ישמחו לעמוד לשירותכם בתוך זמן קצר.