מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק דיסקונט


לוגו בנק דיסקונט

כשעולה הצורך בסכום כספי למימון מטרה מסוימת, חשוב לדעת ממי לקחת את ההלוואה ולוודא שתנאיה מתאימים ליכולות שלכם.

בעזרת פורטל הלוואת אקספרס תוכלו למצוא מגוון הצעות ומידע על מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק דיסקונט ואף להגיש את הבקשה בסיוע מומחי הפורטל.

על בנק דיסקונט

בנק דיסקונט הוקם בשנת 1935 ונחשב לאחד המוסדות הפיננסיים הוותיקים ביותר בישראל. הוא מציע ללקוחותיו מגון רחב של שירותים פיננסיים מתקדמים, באמצעות שירותי בנקאות ישירה ובכל אחד מסניפיו הפזורים בארץ, המונים 135 סניפים.

הבנק ידוע בחדשנותו, במתן פתרונות פיננסיים מתקדמים מתוך הבנת צרכי לקוחותיו ומגוון הלוואות רחב וייחודי.

מסלולי הלוואות לכל מטרה – בנק דיסקונט

המסלולים אותם מציע הבנק בתחום ההלוואות הונים על כל צורך, החל מהלוואות לכל מטרה וכל בהלוואות מיוחדות וייעודיות.

  • מסלול הלוואה מיידי- בנק דיסקונט מציע ללקוחות בעלי חשבון, מסלול הלוואה מיידי לכל מטרה. הלוואה זו מתבצעת ישירות באתר, באמצעות מילוי טופס, ללא דרישה לערבים ובטחונות אחרים, ומועברת לחשבונכם באופן ישיר.

סכום ההלוואה המיידית עומד על עד 100 אלף ₪ והיא ניתנת לאחר בדיקה מהירה של מצב חשבון העו"ש שלכם והפעילות בחשבון. בהתאם לבדיקה נקבע גם גובה הריבית.

תקופת הלוואה זו היא עד ששים חודשים.

  • מסלול הלוואה למעבר דירה- לעוברים דירה מציע בנק דיסקונט מסלול הלוואה מיוחד שיאפשר להם להתמודד עם הוצאות המעבר ותשלום שכר הדירה. בנוסף להלוואה מעמיד הבנק למבקשים גם הטבה של הזמנת שלושה פנקסי המחאות עם פטור מעמלת הנפקת הפנקסים וכן הגדלה של מסגרת האשראי בחשבון העובר ושב.

הטבה זו מיועדת גם ללקוחות חדשים בבנק.

  • מסלול הלוואה למימון רכב-  בנק דיסקונט מציע מספר מסלולים אטרקטיביים להלוואות שישמשו רכישת רכב חדש ורכישת רכב יד שנייה.

בין המסלולים מצויה הלוואה של עד שמונים אחוזים משווי רכב חדש ועד 300 אלף ₪, מאה אחוזי מימון לרכב שמחירו עד 200 אלף ₪, או הלוואה לרכב יד שנייה בסכום של עד 100 ₪.

כל ההלוואות למימון רכב ניתנות לתקופה של עד ששים חודשים, כאשר מסלול ההלוואה של עד 100 אלף ₪ גם פטור מעמלת טיפול באשראי ובטחונות. ביתר המסלולים הבטחון שנדרש הוא הרכב עצמו שמשועבד לבנק.

  • מסלול הלוואות לכל מטרה- בנק דיסקונט מציע למעשה יותר ממסלול אחד של הלוואות לכל מטרה, למשל הלוואות לאירוע משפחתי, הלוואות לחופש בחו"ל, הלוואות לכיסוי המינוס בבנק ועוד.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק דיסקונט מאופיינים בריביות אטרקטיביות ובפריסת תשלומים ארוכה.

לקבלת פרטים נוספים על מסלולי ההלוואות של בנק דיסקונט, תוכלו לעיין בעמוד ההסברים באתר הבנק

מסלולי הלוואות מיוחדים בבנק דיסקונט

ההלוואה מהמשמעותית ביותר, הלוואת משכנתא שמציע בנק דיסקונט, מורכבת ממגוון מסלולים ואפיקים המותאמים במדויק לצרכי המבקש ובהתאם ליכולותיו:

משכנתא לא צמודהבמסלול זה ניתן לקבל הלוואה בריבית פריים לא צמודה למדד, לתקופה של עד 30 שנה, עם ריבית קבועה לא צמודה לתקופה של עד 25 שנה.

מסלול משכנתא עלית- מסלול זה של בנק דיסקונט הוא ייחודי ומציע שילוב של ריבית קבועה עם ריבית משתנה. הלוואת משכנתא במסלול זה ניתנת לתקופה של 18 עד 30 שנה. במחצית מהתקופה מתבצע עדכון הריבית ושינוי גובהה.

מסלול משכנתא צמוד מדד– במסלול זה מציע בנק דיסקונט הלוואה בריבית משתנה צמודת מדד. הלוואה זו ניתנת לתקופה של עד 30 שנה.

ניתן לבחור גם במסלול צמוד מדד עם ריבית קבועה, שם מוסכם מראש גובה הריבית והיא אינה משתנה לאורך כל חיי המשכנתא.

מסלול משכנתא צמוד מט"ח- מסלול הלוואה זה של בנק דיסקונט הוא צמוד דולר או אירו והוא ניתן בריבית משתנה, בשקלים, ובצמוד לשער המטבע הנבחר.

הלוואת משכנתא זו ניתנת לתקופה של עד 20 שנה.

היום קל מתמיד לקבל הלוואות בבנקים, והתנאים הם משופרים ביותר. עם סיוע של מומחי פורטל הלוואות אקספרס אתם תגלו שהליך בקשת ההלוואה הוא אפילו קל יותר, מהיר ויעיל בהרבה, ובתנאים מועדפים, זאת לאחר שמומחי ויועצי הפורטל איתרו עבורכם את ההצעות המשתלמות ביותר והנכונות ביותר לתקציבכם וליכולת ההחזר שלכם, עם ריביות אטרקטיביות ותנאים משופרים.

לקבלת מידע וסיוע באיתור מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק דיסקונט, מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ונשמח לתת לכם מענה מהיר ומקצועי.