איחוד הלוואות


מחשבון לחישוב ריבית על הלוואה

סביבת הריבית הנמוכה כיום בישראל מביאה לשינויים מרחיקי לכת בתחום האשראי, שכן העלויות של לקיחת הלוואה הפכו להיות נמוכות במיוחד עבור האזרח הישראלי. מטרות ההלוואה יכולות שונות בתכלית, בין לקיחת משכנתא, רכישת רכב או אשראי צרכני רגיל שהבנקים מציעים ביד רחבה.

הסיטואציה שנוצרה מטיבה מצד אחד עם הלקוחות, אך מצד שני יכולה להכניס אותם לברוך כלכלי במקרה של התנהלות פיננסית בלתי אחראית. כך, אדם יכול למצוא את עצמו עם שלל חובות לבנקים ולגופים חוץ בנקאיים, עם קושי אמיתי לעקוב אחר העלויות והתשלומים השונים.

היתרונות של איחוד הלוואות

פעולה אחת שיכול אדם במצב כזה לעשות, נקראת איחוד הלוואות והיא יכולה פעמים רבות לסייע בתכנון הפיננסי העתידי. לדוגמא, כאשר קיימות הלוואות מגופים שונים, עם תאריכים שונים של פירעון ורמות מגוונות של ריבית, כדאי מאד לשקול איחוד הלוואות שייתן מצד אחד בהירות במעקב אחר ההתחייבויות הקיימות ומצד שני, יכול להטיב עם הלקוח מבחינת עלויות.

לפני ביצוע של איחוד הלוואות, חשוב מאד לקבל ייעוץ מקצועי שיבדוק את כדאיות הפעולה. כך, למשל, סגירת הלוואות עם ריבית גבוהה והחלפתן בהלוואה אחת עם ריבית נמוכה, נשמעת משתלמת מאד, אבל הדבר תלוי גם בנתונים נוספים, כמו קנסות יציאה, כמות התשלומים ששולמו עד כה ועוד.

אתר הלוואות אקספרס מציע לגולשים מציע לקוראי האתר את האפשרות לקבל את ההלוואות האטרקטיביות ביותר בשוק. צריך לזכור, כי לכל לווה פוטנציאלי ישנם מאפיינים שונים שקשורים ליכולת ההשתכרות שלו, היסטוריית האשראי וסכומי הכסף הדרושים להלוואה. לפיכך, המומחים של הלוואות אקספרס יבדקו כל פנייה באופן אישי ויציגו רק את האפיקים המתאימים ביותר.
במידה ואתה מחפש הלוואה משתלמת בזמן זה, הגעת למקום הנכון. אנו קוראים לך להשאיר את פרטיך באתר והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.