הלוואה מכלל


לוגו חברת כלל ביטוח ופיננסים

כלל ביטוח ופיננסים היא אחת החברות הוותיקות והמובילות בתחום הביטוח והפיננסיים, בין היתר החברה מציעה משכנתאות והלוואות ללקוחות כל הבנקים, כאשר הלוואות מיועדות רק לעמיתים החוסכים במכשירי חיסכון פנסיוני כמו קופות גמל, קרנות פנסיה וקרנות השתלמות. הלוואה מכלל מאפשרת לך לקבל מימון בתנאים נוחים לצורך החלפת הרכב הישן, למימון שיפוצים בדירה, לסיוע לילדים, למימון חופשות נפלאות בארץ ובחו"ל ועוד.

מערך ההלוואות של כלל

ניתן לקחת משכנתא דרך מערך ההלוואות של כלל, החברה מציעה משכנתאות אטרקטיביות כמו הבנקים המסחריים, לעיתים בתנאים טובים יותר. רבים מהישראלים אינם מודעים לאפשרות לקחת משכנתאות והלוואות מכלל, לכן חשוב להכיר את הנושא וכדאי להשוות הצעות מכלל לתנאים שהציעו לכם בבנקים ובחברות המימון החוץ בנקאי.

עמיתי קרנות הפנסיה, קופות הגמל וקרנות ההשתלמות של כלל יכולים לפנות למערך ההלוואות של החברה כדי לקבל באישור מהיר הלוואה צמודה או לא צמודה, החל מ-10,000 ₪.

הלוואה על חשבון קרן פנסיה מבית כלל מיועדת רק לעמיתים, אפשר לבחור בין הלוואה צמודה למדד בריבית שנתית בשיעור 1.5% לתקופה של עד 7 שנים, יש גם אפשרות לקחת הלוואה לתקופה של עד שנתיים בריבית שקלית ולא צמודה בשיעור 3%. הסכום המינימלי להלוואה מכלל הוא 10,000 ₪.

הלוואה על חשבון קופת גמל או קרן השתלמות מבית כלל מיועדת לעמיתים, תקופת ההלוואה בין 6 חודשים ל-7 שנים. אפשר לקבל אישור להלוואה עד 30% על כספים שאינם נזילים בקופת גמל או עד 50% על חשבון קרן השתלמות, אם הכסף נזיל אפשר לקבל הלוואה מכלל עד 80% מהיתרה.

לקבלת הלוואה מכלל השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס שבתחתית העמוד. היועצים המנוסים של הלוואות אקספרס יפנו את בקשתכם לגורמים המובילים ותוך זמן קצר תקבלו את ההלוואה הנוחה.