מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק ירושלים


לוגו בנק ירושלים

בנק ירושלים נחשב לאחד הגופים הקטנים יותר במערכת הפיננסית הישראלית מבחינת מספר הלקוחות ותיק האשראי שברשותו. ברם, דווקא עובדה זו, מאפשרת לו לצמצם את העלויות התפעוליות לעומת הבנקים הגדולים יותר ולהציע ללקוחות תנאים אטרקטיביים, ריביות משתלמות ומסלולים גמישים יותר של הלוואות עסקיות וצרכניות.

בשנים האחרונות, בנק ירושלים נמצא בתהליך של התפתחות הדרגתית ומעוניין להרחיב את הפעילות שלו לתחומים נוספים, כמו ביטוח, חיתום והשקעות בשוק ההון. כמו כן, מחלקת השיווק של הבנק יצאה לאחרונה במבצע נרחב שקוראת ללקוחות של בנקים אחרים לנצל את אופציות האשראי האטרקטיביות של הבנק וליטול הלוואות חוץ בנקאיות בלי צורך לפתוח חשבון עו”ש.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק ירושלים

אפיק אשראי המיועד למימון רכב חדש – אנשים ועסקים רבים זקוקים לכלי תחבורה זמינים לצורך נסיעות שוטפות, רכבים צמודים של עובדים, טנדרים להובלת סחורה, משאיות ועוד. במסגרת ההלוואות העסקיות של בנק ירושלים, לקוחות יכולים לקבל אשראי זמין שיממן רכישה של עד 75% משווי רכב חדש שנרכש, כאשר האוטו עצמו ישמש כביטחונות להחזר המסודר של ההלוואה בעתיד.

תקופת ההחזר של אפיק אשראי זה יכולה להתפרס לתקופה של עד שש שנים, כאשר הריבית היא אטרקטיבית מאד בגלל שקיים נכס כנגד האשראי (לווים בטוחים יותר שהיסטוריית האשראי שלהם תקינה, יקבלו תנאים משתלמים עוד יותר). יש לציין, כי ניתן בכל שלב לבצע פירעון מוקדם להלוואה ללא שום קנס יציאה ואף להשתמש בחלקי הלוואה כדי לרכוש עוד רכב.

מסלול הלוואה ייחודי כנגד פיקדון בנקאי – אפשרות זו היא מיוחדת לבנק ירושלים ומתייחסת בעיקר ללקוחות שמחזיקים תכניות חיסכון או פיקדונות לטווח ארוך ולא מעוניינים לפרוע אותם בשלב זה. למעשה, בנק ירושלים נותן את האפשרות ליטול אשראי עסקי או פרטי עד אחוז מסוים מהפיקדונות ולוותר על שבירת תכנית החיסכון. תקופת ההחזר של האשראי יכולה להיות עד חמש שנים סטנדרטיות ואילו הריבית על ההלוואה היא מזערית בגלל הסיכונים הנמוכים של הבנק (נכסים פיננסיים כנגד ההלוואה ברשותו).

המאפיינים הספציפיים של הלוואה זו נותנים ללווים אפשרות לבחור בין שתי שיטות החזר שונות – האחת מדברת על החזר ריבית וקרן בצורה המוכרת ואילו השנייה בסגנון הלוואות בלון (קרן וריבית משולמים יחד בסיום מסלול האשראי).

מסלול הלוואה לצרכים שונים – בניגוד לאפיקים האחרים של הלוואות אשר זמינות בבנק ירושלים, כאן מדובר על אשראי שמיועד ללקוחות של הבנק וגם ללקוחות של בנקים אחרים שמעוניינים בתנאים האטרקטיביים שמציע המסלול. ההלוואה המקסימאלית שניתן לקבל עומדת על שישים אלף ₪ ואילו עלויות הריבית תיקבענה בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל לווה (ההכנסות החודשיות שלו, היסטוריית האשראי הקודמת, המטרה של ההלוואה ועוד).

מטרתנו העיקרית בפורטל הלוואות אקספרס היא לתת את האפשרות לקוראים שלנו להשוות בין אפיקי ההלוואות המשתלמות בארץ ולבחור את המסלול שמתאים להם במיוחד. מכיוון שמגוון האפשרויות לרוב הוא גדול מאד וכולל אופציות שונות בבנקים ובשוק החוץ בנקאי, יש חשיבות גדולה בהתייעצות מוקדמת מול אנשי מקצוע בעלי ניסיון וביצוע סקר שוק יסודי.

במידה ואתה מעוניין לקחת הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית בתקופה הקרובה, תוכל לעשות את זה בקלות יתרה בסיוע המומחים של אתר הלוואות אקפסרס. בניגוד ללווים פוטנציאליים רבים, הם מכירים את תחום הפיננסים מקרוב, עובדים עם כל הבנקים בהדיקות ולכן יכולים גם להציע בדיוק את המסלול המושלם עבורך.

אנו יכולים לסייע לך על ידי שיחה טלפונית פשוטה. כדי לחסוך זמן וכסף, כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך האישיים בטופס שנמצא בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.