מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק אוצר החייל


לוגו בנק אוצר החייל

משפצים את הבית? חולמים על חופשה בחו"ל? נפלה עליכם הוצאה בלתי צפויה? לא חשובה הסיבה, בפורטל הלוואות אקספרס תמצאו את כל מה שרציתם לדעת על הלוואות לכל מטרה של בנק אוצר החייל, ולפונים באמצעות מומחי האתר, גם תנאים אטרקטיביים במיוחד.

על בנק אוצר החייל

הבנק הוא מהוותיקים בישראל ופועל החל משנת 1946. הוא הוקם כדי לתת שירותי ומענה בנקאי ללוחמי הישוב היהודי ועל רקע זה הפך עם השנים למוסד פיננסי שמזוהה עם עובדי מערכת הבטחון והמשרתים בשירות קבע.

בנק אוצר החייל פועל משנת 1972 כבנק לכל דבר ועניין, לאחר שקיבל רשיון לכך מהמדינה. מאז מספק הבנק שירותים בנקאיים לכל דורש ולאו דווקא לעובדי מערכת הבטחון, זאת בשיתוף עם בנק הפועלים שנכנס עימו לשותפות בסוף שנו השבעים של המאה העשרים, ובהמשך תפס את מקומו של בנק הפועלים, הבנק הבינלאומי..

מסלולי הלוואות של בנק אוצר החייל

לקוחות בנק אוצר החייל נהנים ממגוון רחב של הלוואות לכל מטרה, ביניהן הלוואות למימון חופשה, הלוואות למימון שכר לימוד, הלוואות לרכישת רכב, הלוואות משכנתא לדיור ועוד.

מסלול הלוואות לכל מטרה ניתן בתנאים מיוחדים של ריבית פריים +0.5% להלוואות של עד ארבעים אלף ₪ ואילו להלוואות של עד חמישים אלף ₪, תנאי ההחזר הם ריבית פריים +0.75%. מסלול זה ניתן ללקוחות חדשים או למי שאין חשבון משכורת בבנק.

לקוחות הבנק שיש להם חשבון משכורת ייהנו ממסלול הלוואות לכל מטרה בריבית משתנה, זאת ללא דרישה לבטחונות או ערבים וקבלת פטור מעמלת טיפול באשראי וכן פטור מעמלת פירעון מוקדם של ההלוואה.

לקוחות הבנק שמשתמשים בשירות אין ליין של בנק אוצר החייל, יכולים ליהנות מהלוואה ישירה וללא הצורך להגיע לבנק ולהגיש את הבקשה.

 מסלול הלוואות בניהול אישי- במסלול זו מותאמת ההלוואה לצרכי הלקוח, למשל, בחירת הלקוח את המועד בו ירצה לבצע את ההחזר החודשי, דחיית תשלום קרן ההלוואה לתקופה של עד שנה, ועוד.

 הלוואה לכל מטרה ללקוחות הבנק וכן הלוואה בניהול אישי הן בגובה של עד 150 אלף ₪ ועם תקופת החזר שנעה החל משלושה חודשים ועד ארבעים ושמונה חודשים.

 מסלול הלוואות למימון רכב– בנק אוצר החייל מציע הלוואות למימון רכב חדש במספר מסלולים, ביניהם מאה אחוזי מימון לרכישת רכב חדש, או מסלול הלוואה של שבעים אחוזים משווי הרכב, או הלוואות בלון, בה משולם סכום הקרן רק בתום תקופת ההלוואה.

תקופת ההחזר יכולה להיות עד ששים חודשים ובסכום של עד 150 אלף ₪.

 מסלולי הלוואות נוספים של בנק אוצר החייל

 מסלול הלוואות לשכר לימוד- מסלול זה מיועד לסטודנטים אשר מחזיקים חשבון בבנק אוצר החייל. ההלוואה ניתנת למימון שכר הלימוד, ללא ריבית וללא הצמדה לתקופה של חמישה חודשים.

בתום התקופה תשולם ההלוואה בפריסה של עד ארבעים ושמונה חודשים עם ריבית פריים +0.5%.

מסלול הלוואות נוסף, הוא בפריסה של עד תשעים וששה חודשים, או הלוואות גרייס, בה מוקפא ההחזר לתקופה של שנה או חצי שנה ולאחר מכן משולמת הריבית והקרן במשך ארבעים ושמונה חודשים.

 מסלול הלוואות משכנתא- אם אתם עומדים לפני רכישת דירה וזקוקים למשכנתא, התנאים אותם מציע בנק אוצר החייל, ללקוחות כל הבנקים, הם מעולים.

למעשה מדובר במספר מסלולים להלוואה שתשמש לרכישת ירה, לשיפוץ דירה קיימת, בנייה עצמית, השקעה או משכנתא שנייה.

בנק אוצר החייל מזמין את לקוחות כל הבנקים לפגישת יעוץ בכל הסניפים, ולקבל הדרכה סיוע בבחירת תמהיל המשכנתא המתאים לכל אחד באופן אינדיבידואלי.

כמו כן ניתן להגיש בקשה להלוות משכנתא בהליך מקוצר בטופס זה.

עוד מידע על משכנתאות בנק אוצר החייל ניתן לקבל באמצעות פנייה למוקד "אוצר ישיר" בטלפון: 3390* או 1-700-500-200.

בעזרת המומחים והיועצים של פורטל הלוואות אקספרס,תוכלו למצוא מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק אוצר החייל ובהתאמה מדויקת לצרכיכם וליכולת ההחזר שלכם.

בפורטל פועלים מומחים ויועצים המכירים היטב את המערכת הבנקאית, ולמרות שכיום קל לבקש הלוואה באופן עצמאי, עם ייצוג וסיוע של הפורטל והגשת הבקשה באמצעותו, הדרך לקבלת ההלוואה היא קצרה אף יותר, יעילה ומהירה ועם תנאים מועדפים.

לקבלת מידע והסברים על מסלולי ההלוואות השונים וקבלת סיוע באיתור הלוואות אטרקטיביות, מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ונציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם.