מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק מזרחי טפחות


לוגו של בנק מזרחי

מזרחי טפחות הוא אחד מחמשת הגופים הבנקאיים הגדולים בישראל ומעסיק מאות עובדים בסניפים רבים ברחבי הארץ. כיום עוסק מזרחי טפחות במגוון ענפים פיננסיים, שביניהם שירותי מט"ח, פיקדונות, אשראי, משכנתאות, ייעוץ השקעות, ייעוץ פיננסי ועוד.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק מזרחי טפחות

מזרחי טפחות מציע אופציות מגוונות למדי ללווים, כאשר רוב המסלולים מיועדים ללקוחות הבנק וחלקם זמינים גם ללקוחות של מוסדות אחרים. המסלולים האטרקטיביים שמוצעים בבנק הביאו את מזרחי טפחות לשורה של הישגים עסקיים בתקופה האחרונה, כאשר גם נתח השוק גדל בצורה משמעותית.

  • מסלול הלוואה לשיפוץ הבית – במידה ולקוח מעוניין לשפץ את ביתו וזקוק לאשראי לצורך כך, יש באפשרותו לקבל הלוואה בתנאים מיוחדים בדיוק למטרה הזו. היתרון של ההלוואה הוא ההחזר החודשי הנמוך ומגוון המסלולים שניתן לבחור לצורך ההחזר. תקופת ההחזר של ההלוואה במקרה זה היא בין ארבע לשלושים שנה.
  • מסלול הלוואה לסטודנטים – אוכלוסיית הסטודנטים נחשבת לבעלת פוטנציאל גדול מבחינת הבנק, לכן הוא מציע לסטודנטים פריסת שכר לימוד לשישה תשלומים וזאת ללא כל ריבית, הצמדה ועמלות. כמו כן, קיימות הלוואות בתנאים מועדפים לאקדמאים – בסכום שמגיע עד לשישים אלף ₪, ריבית פריים + 0.9% ותקופת החזר עד לחמש שנים. כמו כן, ישנה הנחה של 50% בעמלת הביצוע ואפשרות לתקופת גרייס (דחיית תשלום).
  • מסלול הלוואה ברגע – אפשרות זו היא ייחודית בבנק מבחינת הנוחות שלה ומגוון הערוצים השונים, בהם ניתן להגיש את בקשת האשראי. הלווה הפוטנציאלי אינו צריך למעשה לצאת מהבית ולגשת לסניף של מזרחי טפחות כדי לבקש את ההלוואה – הוא יכול לעשות זאת באתר האינטרנט של הבנק, האפליקציה בסלולר ובשיחה טלפונית עם אחד הנציגים.
    סכום ההלוואה הזמין הוא עד שבעים וחמישה אלף ₪ ואילו תקופת ההחזר יכולה לנוע בין חודשיים לחמש שנים. עבור סוג הלוואה זה אינם נדרשים ערבים או ביטחונות, אך האישור הסופי כרוך בהחלטת הבנק והמאפיינים הספציפיים של הלקוח.
  • מסלול הלוואה לרכב – לקוח עסקי או פרטי אשר מעוניין לקבל מימון עבור רכישת רכב, יכול לקבל אשראי בגובה של עד מאה אחוז משווי הרכב למשך חמש שנים. הריבית של ההלוואה נקבעת על פי סיכוני האשראי של הלקוח הספציפי וכפופה לאישור מחלקת האשראי של מזרחי טפחות.
  • מסלול הלוואה לצרכים שונים – במסגרת מסלול זה, לקוחות של בנק מזרחי טפחות יכולים להשתמש בנכס נדל"ן אשר נמצא בבעלותם וכך לקבל אשראי לכל מטרה בקלות רבה יותר. סכום ההלוואה המקסימאלי הוא אמנם נמוך למדי ועומד על ארבעים אלף ₪, אך תנאי הריבית הם אטרקטיביים בגלל הסיכונים הנמוכים יותר של אשראי מבחינת הבנק.

המגוון הגדול של מסלולי אשראי הוא מצד אחד חיובי מאד ללקוחות אך יכול גם לגרום לאנשים רבים אשר אינם בקיאים בתחום לאבד את הידיים והרגליים. בנקים מצד אחד וגופים חוץ בנקאיים מצד שני הופכים את אפיקי ההלוואה למורכבים וגמישים יותר כל הזמן, כמות הסעיפים גדלה וישנו קושי לאתר את המסלול האטרקטיבי ביותר לאורך זמן.

בעזרת המומחים של פורטל ההלוואות אקספרס, תוכל לסקור את שוק ההלוואות בישראל כיום, לעמוד על ההבדלים בין האופציות השונות ולבחור את האפיק המשתלם ביותר של הלוואה עבורך – כל זאת ללא שום עלות או התחייבות.

אם אתה חושב על נטילת הלוואה בקרוב, תוכל לחסוך זמן וכסף על ידי שיחת טלפון פשוטה. כל מה שעליך לעשות זה למלא את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

למסלולי ההלוואות באתר בנק מזרחי