מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק מסד


לוגו בנק מסד

למרות שפע של הזדמנויות אשראי חדשות שנוצרו בתקופה האחרונה, אנשים רבים עדיין מרגישים בנוח יותר לפנות אל האפיקים הסטנדרטיים יותר בסניפי הבנק שלהם. הסיבות העיקריות הן הרגל ונוחות, אך גם לעניין הביטחון יש חשיבות רבה, שכן המדינה כבר חילצה בעבר בנקים שהגיעו למצבים פיננסיים קשים.

הבנקים הקטנים יותר, כמו בנק מסד, מעוניינים למשוך לקוחות חדשים במידת האפשר ולפיכך מפרסמים הלוואות בתנאים משתלמים במיוחד. היתרון שלהם מתבטא בגמישות הרבה יותר וגם ביחס אישי יותר בסניפים.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק מסדתנאים ומאפיינים

ההלוואות של בנק מסד מיועדות כיום לאוכלוסיה כולה, אך בה בעת עדיין יש הטבות רבות וייחודיות לציבור המורים ועובדי ההוראה השונים.

  • הלוואה ייחודית לסטודנטיםסטודנטים הם קהל יעד פופולארי בקרב הבנקים וגם בבנק מסד הם זוכים לתנאים מועדפים בפריסת שכר הלימוד וגם קבלת הלוואות. פריסת שכר הלימוד נעשית עד לגובה 83% ללא ריבית להצמדה, כאשר הפריסה עצמה היא לחמש חודשים. ההלוואות מגיעות במספר אופציות, כאשר בכל אופן התנאים הם אטרקטיביים יותר משאר הלקוחות.
  • מסלול הלוואה בניהול אישי – זוהי הלוואה גמישה, בה הלקוח יכול למעשה לקבוע בעצמו את גובה ההחזר החודשי, לבצע שינויים בתאריכי ההחזר וגם לדחות את תאריך ההחזר הראשון עד לתקופה של שנה. יתרונות נוספים במסלול הם, כי אין צורך בערבים או ביטחונות, ישנו פטור מלא מעמלות וגם הפירעון המוקדם מתבצע ללא כל עמלות. האשראי ניתן באופן מיידי בצורה מקוונת והחשבון מזוכה מיד (בכפוף לאישור הבנק).

ההלוואה ניתנת לא ניתנת לחשבונות צעירים, חיילים או סטודנטים והלקוחות חייבים להיות בעלי דרגה שלישית של שירות בסניף. גובה ההלוואה המקסימאלי הוא עד 120 אלף ₪ ותקופת ההחזר יכולה להתפרס עד 60 חודשים. התנאים האחרים יוצגו בעת הגשת ההלוואה באתר האינטרנט של מסד.

  • מסלול הלוואה ברגע – בנק מסד עשה החלטה מודעת לפשט את מסלולי ההלוואות שלו וניתן לראות זאת באמצעות מסלול הלוואה ברגע. מסלול זה מאפשר ללקוח הבנק לקבל אשראי בסכומים לא גבוהים בלחיצת כפתור פשוטה דרך אתר האינטרנט או האפליקציה הסלולארית שלו. האשראי מתאים במיוחד לאנשים שזקוקים לסכומי כסף נמוכים לזמן קצרֿ.
  • אפיק אשראי במסלול ישיר – מסלול זה נגיש באתר האינטרנט או בסניף באופן מיידי. אין צורך כלל בשום ערבים או ביטחונות והלקוח כמובן בוחר את הסכום המתאים לו ביותר. סכום ההלוואה הוא עד 120 אלף ₪ והכסף מוזרם לחשבון באופן מיידי. שאר תנאי ההלוואה יוצגו בעת הגשת האשראי באתר האינטרנט או בסניף (בהתאם למאפיינים האישיים של הלווה הפוטנציאלי).

אנו בפורטל הלוואות אקספרס רוצים להקל על הקוראים, להציג להם פלטפורמה אובייקטיבית של השוואת הלוואות ולהציע גם אפשרויות משתלמות של מסלולי אשראי בנקאי וחוץ בנקאי. בנוסף לכך, שמנו לנו למטרה לנטר את ההתרחשויות האקטואליות והחשובות ביותר של ענף האשראי ולהביא אותן לפורטל.

יש לזכור, כי גם אם אנשים מסוימים יכולים להיות מקצוענים וידענים בתחום שבו הם עוסקים באופן שוטף, לא כולם בקיאים ברזי האשראי ולא לכל אדם יש יכולת או זמן לאתר את מסלול ההלוואה המשתלם ביותר. עם זאת, קבלת מידע רחב ככל האפשר ועריכת סקר שוק יסודי טרם החתימה על ההלוואה, יכולים להוזיל במידה רבה את עלויות הריבית ואף לשפר את התנאים האחרים של האשראי.

אנו בהחלט ממליצים לכל אדם, ובייחוד לאנשים שעומדים לקחת הלוואות בסכומים גבוהים במיוחד, לגשת ליועצים פיננסיים ולשמוע את התובנות שלהם על האפשרויות הקיימות בשוק. גם אם מהלך כזה נראה בתחילה כהוצאה נוספת ומיותרת, הוא יכול להביא בסופו של דבר לחיסכון משמעותי ולהגדיל את הסיכויים לגיוס הכסף.

במידה ואתה חושב לקחת הלוואה בזמן הקרוב, תוכל לחסוך כסף וזמן על חיפושים בעזרת שיחה טלפונית אחת. אנו בפורטל הלוואות אקספרס יכולים ללוות אותך לאורך כל התהליך ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך האישיים בטופס אשר נמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.