מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק לאומי


בנק לאומי (Custom)

בנק לאומי הוא אחד משני הגופים הפיננסיים הגדולים והמוכרים במדינה יחד עם בנק הפועלים ומחזיק בקרוב לשליש מתיק האשראי של הציבור.סניפי בנק לאומי הרבים פרוסים ברחבי הארץ והבנק זוכה לפרסים רבים על שירות הלקוחות ושביעות הרצון הכללי של הלקוחות. בנוסף, לאומי שם לו למטרה להיות בחזית הקדמה הטכנולוגית ולהציע ללקוחות שלו שירותים מתקדמים רבים באינטרנט ובסלולר.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק לאומי

יתרון הגודל של בנק לאומי מאפשר לו להציע מסלולים אטרקטיביים במיוחד ללקוחות ספציפיים, אך האפשרויות של הלווים תלויות כמובן במאפיינים האישיים שלהם. לקוחות בעלי הכנסה קבועה והיסטוריית אשראי תקינה, יוכלו לנהל משא ומתן מול הבנק בצורה יעילה יותר ולהשיג תנאים משתלמים של אשראי למימון פעילותם.

  • מסלול אשראי עם גמישות בתנאי הפירעון – אופציה זו מתאימה ביותר ללווים שמעוניינים להתאים את החזרי ההלוואה למחזור המכירות וההכנסות העתידיות שלהם (כדוגמת עובדים עצמאיים). התנאים הסופיים של האשראי ועלויות הריבית יהיו תלויים בהכנסות של העסק ותזרים המזומנים בתקופה האחרונה.
    באופן כללי, סכום האשראי המקסימאלי שמוצע על ידי לאומי במסלול זה עומד על 750 אלף ₪, כאשר תקופת ההלוואה היא לשנה אחת בלבד. במהלך שנה זו, הלווה יכול לפרוע בכל חודש חלק מהאשראי או את ההלוואה כולה ללא שום עמלות או קנסות יציאה. מצד שני, יש באפשרותו לחכות גם עד לסיום התקופה ולבצע את התשלום כולו בבת אחת.
  • הלוואת דיגיטל – סוג מיוחד של הלוואה המוצעת על ידי הבנק, כאשר אופן הבקשה של ההלוואה נעשה באופן מקוון דרך אתר האינטרנט של הבנק. גובה ההלוואה המקסימאלי עומד על 300 אלף ₪.
  • התנאים האחרים של ההלוואה הם נוחים למדי, כאשר אין צורך בערבים או ביטחונות והפריסה של התשלומים יכולה להיעשות עד לשבע. במידה והבקשה מאושרת על ידי הבנק, הודעה נשלחת ללקוח והוא צריך לאשר את קבלת ההלוואה בתוך טווח של עשרה ימי עסקים. יתרון נוסף של הלוואה רב ערוצית הוא האפשרות לפירעון מוקדם ללא עמלה ובכל עת.
  • הלוואה המיועדת לסטודנטים – לאומי מציע מספר מסלולים משתלמים במיוחד ללומדים במוסדות להשכלה גבוהה. חלק מהאפיקים מתייחסים לתשלום שכר לימוד וחלקם האחר נוגע לאופציות אשראי לכל מטרה. מבחינת בנק לאומי, סטודנט הוא אדם מתחת לגיל 35 אשר מראה תעודת סטודנט בתוקף מאחד ממוסדות הלימוד בישראל.
    סטודנטים שבנוסף לכך הם גם לקוחות של בנק לאומי, לדוגמא, יכולים לפרוס את שכר הלימוד שלהם למספר תשלומים שווים בלי ריבית ועמלות. בנוסף, עומדת לרשותם האופציה ליטול הלוואה לתקופה של עד שש שנים. בתקופה זו, הלקוחות ישלמו ריבית בלבד במהלך שלוש השנים הראשונות ואת היתרה בשלוש השנים האחרונות (לאחר סיום התואר).

בשנים האחרונות, תושבי ישראל חשופים למגוון הולך וגדל של מסלולי הלוואה זמינים. נקודת השבר הייתה ככל הנראה עם פתיחתו של השוק החוץ בנקאי ולאחריו כבר ראינו שיותר ויותר לווים פוטנציאליים בוחרים באפיקים החדשים של גופי הפנסיה, חברות כרטיסי האשראי ועוד. אולם הזדמנויות לקבל הלוואה הן תלויות במידה רבה ביכולת הפיננסית של לווה ספציפי, הכנסותיו החודשיות והיסטוריית האשראי שלו, אולם לרוב ניתן בהחלט למצוא את האפיק המתאים.

בזמן שההצפה של אפשרויות הלוואה היא חיובית לצרכנים מכיוון שהיא מביאה לתחרות והורדת עלויות, לקוחות רבים נתקלו דווקא בקושי לקבל החלטה נכונה. אחרי הכול, לא כל אדם בקיא בתחום הפיננסים ויודע לקרוא את האותיות הקטנות בחוזה שמוצע לו. אנו בפורטל הלוואות אקספרס מעוניינים לתת את ללווים את האפשרות להשוות בין מסלולי הלוואה משתלמים וזאת בסיוע מומחים בעלי ניסיון בתחום – כל זאת, ללא שום עלות או התחייבות.

אם אתה מתכוון לקחת הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית בזמן הקרוב, אנו באתר הלוואות אקספרס יכולים לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע ללא שום עלות או התחייבות. לשם כך, כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטיך בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.

למסלולי ההלוואות באתר בנק לאומי