הלוואה על חשבון קרן השתלמות בנק לאומי


פגישה לצורך הלוואה מקרן השתלמות בנק לאומי

בנק לאומי מציע קרן השתלמות המהווה אפיק חיסכון פנסיוני לטווח בינוני, את הכסף שנצבר לאורך תקופת החיסכון ניתן למשוך בתום 3 שנים לצורך מימון השתלמות מקצועית או לאחר 6 שנים לכל מטרה. קרן השתלמות מקנה הטבות מס בהפקדה ובמשיכה, למעשה זהו אפיק החיסכון ההוני היחיד שעדיין נותר פטור ממס רווחי הון, לכן רבים מפקידים כסף בקרנות השתלמות, ביניהן גם קרן השתלמות של בנק לאומי.

בנק לאומי מציע מגוון מוצרים פנסיוניים, ביניהם גם קרן השתלמות לטווח בינוני, במקום לקחת הלוואה יקרה, ניתן לקבל את המימון הנדרש בתנאים נוחים יותר, מאחר והבנק אינו לוקח סיכון והוא מציע תנאים מועדפים לעמיתי קרן ההשתלמות.

הלוואה אטרקטיבית לעמיתי קרן השתלמות בנק לאומי

הלוואה על חשבון קרן השתלמות בנק לאומי מאפשרת לעמיתים החוסכים בקופה לקבל הלוואה נוחה, לרוב עד 70% מהסכום שנצבר לזכותם בקרן. למעשה, זו הלוואת גישור על חשבון הכסף שהעמית צבר בקרן ההשתלמות שלו בבנק לאומי, יש לפרוע את ההלוואות בתשלום חד פעמי או לשלם ריבית מדי חודש ולפרוע את הקרן וההצמדה עליה בסוף תקופת ההלוואה.

ניתן לקחת הלוואה לכל מטרה על חשבון קרן השתלמות בנק לאומי, למשל לצורך החלפת הרכב הישן, למימון השיפוצים בדירה, לרכישת מוצרי חשמל, לסגירת מינוס, למימון טיפול רפואי או קוסמטי וכיוצא בזה.

כדי לקבל הלוואה בתנאים מועדפים מומלץ לפנות ליועץ הלוואות מנוסה, כך ניתן לבחון את כל האפשרויות הקיימות ולקבל החלטה פיננסית שקולה, אחראית ומשתלמת כלכלית. צוות היועצים של פורטל הלוואות אקספרס מסייע מדי שנה ללווים רבים לקחת הלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות, נשמח לסייע גם לכם לקבל הלוואה על חשבון קרן השתלמות בנק לאומי, בתנאים הנוחים ביותר ובהתאמה אישית ולצורך שלכם.

השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם כל המידע הנדרש עבורכם, ונסייע לכם לקבל הלוואה נוחה ואטרקטיבית על חשבון קרן השתלמות בבנק לאומי או הלוואה אחרת.