מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק הפועלים


לוגו בנק הפועלים

אם אתם צריכים הלוואה לכל מטרה שהיא, חשוב שתכירו היטב את מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק הפועלים, שמציע לכם מגוון רחב מאד של פתרונות טובים להלוואות.

עם מומחי פורטל הלוואות אקספרס הדרך לקבלת ההלוואות היא אף מהירה יותר ותוכלו להשוות בין ההצעות השונות בצורה נוחה וקלה.

על בנק הפועלים

בנק זה הוא מהוותיקים בארץ. הוא הוקם בשנת 1921 ובמהלך השנים פיתח מנגנון חדשני ויצירתי של שירותים פיננסיים נרחבים הנותנים מענה ללקוחות פרטיים, עסקים קטנים וחטיבה עסקי העומדת לרשות חברות ותאגידים.

מסלולי ההלוואות של בנק הפועלים

פתרונות המימון שמציע בנק זה הם רחבים ביותר ופונים לכל תחומי החיים, החל מהלוואות למימון רכב וכלה בהלוואות בזק ללקוחות הבנק.

  • מסלול הלוואות לחידוש הבית- בנק הפועלים מציע מגוון רחב של הלוואות לשיפוץ הבית וחידושו, ביניהן הלוואה צמודת מדד בריבית קבועה, הלוואה צמודת מדד בריבית חצי קבועה, אשר משתנה במחצית תקופת ההלוואה, וכן, הלוואה צמודת מדד בריבית משתנה, זאת בהתאם לתדירות שנקבעה במועד הקמת ההלוואה.
  • מסלול הלוואות גישור- אלו הן הלוואות לכל מטרה שניתנות לתקופות קצרות של שנתיים עד ארבע שנים.

קיימים שני מסלולים להלוואות גישור, האחד הלוואה בפירעון חד פעמי בתום תקופת ההלוואה והשני הלוואה עם תשלום הריבית בלבד בכל תקופת ההלוואה ותשלום הקרן בסיומה.

  • מסלול הלוואה "אשראי ברגע"- מסלול הלוואה זה מיועד ללקוחות בנק הפועלים והוא מהיר במיוחד.במסלול אשראי ברגע ניתן להגיש את הבקשה להלוואה באתר האינטרנט של הבנק, וללא צורך בערבים ובטחונות.

במסלול זה פריסת התשלומים היא עד 84 חודשים והבנק מאפשר ללקוחות לבחור את מועד ההחזר החודשי.

את הבקשה למסלול הלוואה מיידית תוכלו למלא כאן

  • מסלול הלוואה רב ערוצית– במסלול זה תוכלו לבק הלוואה דרך האתר כאשר את האישור תקבלו ישירות בהודעה טלפונית או בחשבונכם. מסלול זה מאפשר החזרים של עד ששים תשלומים ובתנאים נוחים במיוחד.

את הבקשה להלוואה רב ערוצי תוכלו למלא בטופס זה.

  • מסלול הלוואה למימון רכב- בנק הפועלים מעמיד לרשות לקוחותיו מספרמסלולים אטרקטיביים של הלוואות למימון רכב, ביניהם מימון לרכב וטרייד אין של מספר חברות מובילות כמו שלמה, אוויס, קל אוטו ואחרות.

מסלול הלוואה לרכישת רכב משמש למימון רכב חדש או רכב יד שנייה, כאשר הבנק מציע הסדרים מעולים על חברות הרכב שצוינו.

ניתן לקבל פרטים נוספים במענה טלפוני של מוקד אשראי לרכב בבנק הפועלים, בטלפון 2420*

מסלולי הלוואות נוספים בבנק הפועלים

  • מסלול הלוואת אשראי ברגע לעסקים- במסלול זה מציע בנק הפועלים מבחר גדול של הלוואות לבעלי עסקים קטנים.

את ההלוואות ניתן לבקש און ליין והם נבדקות במהירות כדי לספק למבקש תשובה מהירה, כל זאת ללא דרישת הבנק לקבלת בטחונות וערבים.

סכום ההלוואה הוא עד ארבע מאות אלף ₪ ובהחזר של עד ששים חודשים, כולל אפשרות דחיית ההחזר הראשון של הקרן לתקופה של שלושה חודשים.

עם אישור הבנק, עובר סכום ההלוואה ישירות לחשבון.

  • מסלול הלוואות מט"ח-  בנק הפועלים מציע מסלול הלוואות מיוחד במטבע זר. המבקשים הלוואה זו נהנים מחסכון בהוצאות הקשורות להמרת מט"ח לשקלים ויכולים לבחור בים ריבית קבועה או משתנה להלוואה.

הלוואות מט"ח ניתנות בטבעות דולר אמריקאי וקנדי, ין יפני, אירו, לירה שטרלינג ופרנק שוויצרי.

  • מסלול הלוואות משכנתא- בנק הפועלים מעמיד מגוון רחב במיוחד של הלוואות משכנתא למבקשים, לקוחות הבנק וגם שאינם לקוחות הבנק.

הבנק מעמיד לרשות המבקשים יועץ משכנתאות המצוי בכל סניף של בנק הפועלים, עימו ניתן לבנות את תמהיל המשכנתא הייחודי למבקש, בהתאם לגובה הכנסותיו, יכולת ההחזר שלו ופרמטרים נוספים.

לקביעת פגישה עם יועץ משכנתא של בנק הפועלים ניתן ליצור קשר בטלפון מספר 2408*

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק הפועלים הם בהחלט נרחבים ומקיפים ועונים לכל צורך בחיים.

בסיוע מומחי פורטל הלוואות אקספרס אתם תגלו שקל יותר מתמיד לקבל הלוואות בתנאים מועדפים ושהתהליך כולו הוא מהיר, ענייני ונוח.

מומחי הפורטל יאתרו עבורכם את ההלוואה המתאימה ביותר לצרכיכם ועם הסברים על כל מסלול ומסלול.

לקבלת הצעות למסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק פועלים, בתנאים מועדפים ובהליך קצר ונוח, מלאו את פרטי ההתקשרות שלכם באתר, ונציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם עד למציאת ההלוואה האופטימלית.