מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק פועלי אגודת ישראל


לוגו בנק אגודת ישראל

לפניכם כל המידע על בנק פועלי אגודת ישראל, מסלולי ההלוואות המגוונים, לכל מטרה, שהוא מציע ללקוחותיו, עם פירוט המאפיינים של כל הלוואה, תנאי ההחזר וגובה הריבית ועוד נתונים שיסייעו לכם לגבש החלטה לגבי מסלול ההלוואה בו אתם מעוניינים.

בנק פועלי אגודת ישראל

הבנק הוקם עוד בימי התפתחות הישוב היהודי בישראל, בצורת קופת מלווה וחסכון, במגמה לאפשר לכל הזקוק להלוואה בנגזר החרדי לקבל אותה, בעוד שבעלי ההון עם הכלכלית תרמו מכספם לאותה הקופה.

בניגוד לבנקים שלא אפשרו מתן אשראי ללקוחות חסרי ממון, הקופה התחשבה בכאלו ואפשרה להם לקבל אשראי ולשפר את מצבם. כל ההלוואות ניתנו לצרכים ברורים כמו קניית ריהוט, תשלום שכ"ד, קניית כלי עבודה וכדומה.

רק בשנת 1977 אוחדו שתי הקופות, שפעלו בחיפה ובתל אביב,

 והוקם בנק בשם "פאגי"- פועלי אגודת ישראל, שעדיין שמר על צביונו המסורתי ופנה לאוכלוסיה הדתית בארץ.

בשנת 2010 רכש הבנק הבינלאומי את מלוא מניות הבנק.

הלוואות גמישות, תנאים מעולים

בנק פועלי אגודת ישראל ממשיך במסורת מתן שירות לקהל החרדי, מתוך היכרות עמוקה עם מגזר זה והיכולת לתת מענה פיננסי ייעודי לאוכלוסיה הייחודית הזו, והיום, עם השייכות לבנק הבינלאומי הראשון, עם יכולת לספק פתרונות רחבי טווח ומקצועיים.

הבנק פועל, בנוסף למתן מגוון הלוואות בתנאים ייחודיים, גם במתן שירותי יעוץ לחסכון והתנהלות פיננסית חכמה, בהתחשב באורח החיים ברחוב החרדי.

בין מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק פועלי אגודת ישראל ניתן למצוא, בין היתר:

  • הלוואה בהחזר קבוע: הלוואה בשם "פיקס" שמציעה מסלול עם החזר חודשי קבוע לתקופה ארוכה, עד חמש שנים, בלי הפתעות ושינויים עקב עליית המדד, שינויי ריבית ואחרים.

סכום ההלוואה הוא עד 50 אלף ₪ כאשר את הריבית קובע הבנק בהתאם למצב ולשיקול דעתו.

  • מסלול הלוואה גמישה לכל מטרה: מסלול זה מספק הלוואה בתנאים גמישים לתקופה של עד חמש שנים, בהם ניתן לשנות במהלך השנתיים הראשונות את גובה ההחזר החודשי, בהתאם ליכולת הלקוח.

סכום ההלוואה הוא עד 50 אלף ₪, כאשר הריבית נקבעת לפי שיקול דעתו של הבנק ועם התחשבות במצב הלווה.

לקוחות בנק פועלי אגודת ישראל יכולים ליהנות מהלוואה גבוהה יותר, של עד 60 אלף ₪.

  • הלוואה מתחדשת לכל מטרה: מסלול ייחודי נוסף של בנק פועלי אגודת ישראל הוא הלוואה אשר מתחדשת כל חצי שנה, בהתאם לסכום שכבר שולם לבנק.

כל ששה חודשים מוקמת הלוואה נוספת שעוברת לחשבון העובר ושב של הלוה, בסכום שכבר נפרע עד כה ולמשך שלוש שנים נוספות. תהליך זה חוסך בעמלות ובבקשת הלוואה נוספת, ועם שליטה של בעל החשבון על הנעשה, כאשר באפשרותו להפסיק את חידוש ההלוואה בכל עת שיחפוץ בכך.

סכום ההלוואה הוא עד חמישים אלף ₪ ובריבית של פריים+ 4 אחוזים לשנה.

  • הלוואה לשמחות: בנק פועלי אגודת ישראל מציע הלוואות ייחודיות לשמחות בתנאים אטרקטיביים. הלוואה עד ארבעים אף ₪ לתקופה של עד שלוש שנים בריבית נמוכה במיוחד של פריים+2 אחוזים לשנה.
  • הלוואות לכל מטרה לאברכים: מסלול הלוואה ייחודי ל בנק פועלי אגודת ישראל, חד פעמי ומיועד לאברכים.

סכום ההלוואה (החד פעמית) הוא עד ששים אלף ₪, עם החזר עד ארבעים ושמונה חודשים, בריבית של פריים +שני אחוזים לשנה למעבירי משכורת או פריים+ שני אחוזים וחצי לשנה לאברכים שלא מעבירים משכורת. באתר הבנק ניתן למצוא מידע נוסף על הלוואות לאברכים

התקשרות עם בנק פועלי אגודת ישראל

לקבלת מידע נוסף ופרטי הלוואה תוכלו ליצור קשר ישיר עם הבנק שיש לו כעשרים וחמישה סניפים הפזורים ברחבי הארץ, ובהם גם מרכזי ייעוץ והשקעות.

כמו כן ניתן ליצור קשר עם מוקד האשראי של הבנק בטלפון: 3360*

בנוסף, ניתן להכנס ל אתר הבנק ולמצוא עוד מידע והסברים על הלוואות לכל מטרה, תנאי הזכאות ומה כולל כל מסלול.

למתקשים והזקוקים להנחיה וסיוע באיתור הלוואה ובהגשת הבקשה, עומד לרשותכם פורטל הלוואות אקספרס, אשר בעזרת מומחי הפורטל יסייע לכם בהליך בקשת ההלוואה, זאת לאחר שתבעו השוואה בין ההלוואות השונות ותמצאו את זו המתאימה ביותר לצרכיכם.

פורטל הלוואות אקספרס מתמחה באיתור הלוואות בתנאם מעולים ממיטב המוסדות הפיננסיים בישראל, בנקאיים וחוץ בנקאיים, ובעזרת המומחים זמן החיפוש, השוות המחירים וההצעות השונות ובחירת ההלוואה המתאימה לכם ביותר, מתקצר משמעותית, כך שהחסון הוא בזמן ואף בכסף.

גם אם לא תימצא ההלוואה שתעמוד בציפיות שלכם, יסייעו לכם מומחי הפורטל באיתור מגוון הלוואות ממוסדות בנקאיים אחרים.

לקבלת מידע נוסף, הצעות להלוואות אטרקטיביות וסיוע בהליך בקשת ההלוואה, מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונציגי הלוואות אקספרס ישמחו לעמוד לשירותכם.