הלוואה בריבית משתלמת


אם החלטתם לקחת הלוואה על מנת להגשים את החלום שלכם או כדי לכסות את המינוס בבנק, זה לא משנה אם תלוו את הכסף מהבנק, מחברות כרטיסי האשראי או מנותני שירות אחרים, חשוב שתדעו כמה דברים חשובים על מנת שתעשו זאת בדרך הטובה ביותר.

כשלוקחים הלוואה בין היתר צריך לחשוב האם ההתחייבות הזאת תצא משתלמת בסופו של דבר או שהיא כלל לא תעזור לנו ותכניס אותנו לצרות צרורות. גורם חשוב בשיקולים הללו היא הריבית שמתלווה.

ריבית הלוואה – כל הפרטים

ריבית היא תנאי הכרחי  בעבור כל הלוואה שתקחו: הכסף שאנו מקבלים הוא הרי לא שלנו ואנו משאילים אותו מהבנק, לכן הבנק מצמיד לסכום ריביות. קיימות כמה סוגי ריביות, כאשר ההבחנה העיקרית שצריכים לעשות היא בין שני סוגים:

ריבית קבועה – זוהי ריבית שידועה מראש ונקבעת בעת חתימה על ההלוואה, היא לא יכולה להשתנות ומחוייבת להישאר כמו שנחתמה עד רגע החזרת ההלוואה כולה.

ריבית משתנה – ריבית הלוואה שיכולה להשתנות לכל אורך הזמן שהכסף אצל הלווה, בדרך כלל משתנה על פי הריבית שמקובלת בשוק או על פי מה שנקבע על ידי גוף חיצוני.

כדאי לקחת בחשבון מראש את הריבית כתוספת לסכום שעלינו להחזיר, שהיא חלק בלתי נפרד ומומלץ להתכונן מראש להחזרת סכום גדול בהרבה יותר מהכסף שאנו מקבלים בפועל. חשוב לדעת – ככול שזמן ההלוואה יהיה ארוך יותר כך הריבית תהיה גבוהה יותר.

הפעולה הראשונה שתצטרכו לעשות היא להתחייב לסכום כזה שתוכלו לעמוד בו בלי קושי, לקחת בחשבון מקרה שתישארו חס וחלילה בלי עבודה, לקחת בחשבון הוצאות חודשיות וכן הוצאות שלא ציפינו שנצטרך להוציא. כדאי גם לברר מה מידת הגמישות של ההלוואה שתיקחו במידה ותצטרכו לערוך אי אלו שינויים במשך זמן ההלוואה או בסכום שתצטרכו להחזיר.

פורטל הלוואות אקספרס מציג בפניכם מבחר סוגי הלוואות לכל מטרה, סוגי ריבית הלוואה, נותני שירות שונים  המאפשרים קבלת הלוואות ללא צ'קים או לחילופין במידה ותרצו הלוואות עם צ'קים, שמהם אפשר ללוות וכן אופצייה להשוות בין כל הנתונים כך שלבסוף תוכלו לעשות את ההלוואה בצורה הטובה ביותר, וכמובן שתהיה משתלמת ומתאימה לכם ולצרכים שלכם. כך שכל שנותר לכם הוא להשאיר פרטיכם ולזכות במענה מהיר.