קבלת הלוואה


אם אפשר היה לחזות את העתיד, כל אחד ואחד מכם היה מתכנן את עצמו מבחינה פיננסית כך שחשבונו יהיה מינימום במשיכת יתר. אך עד שמישהו ימציא את מכונת הזמן, החיים ימשיכו להפיל הפתעות על כל אחד, ואין הפתעות מעצבנות יותר מאשר צרות כלכליות – הלוואה יכולה להציל אתכם מקריסה. גם אם לא מדובר בצרה כלכלית, אלא במשהו שרציתם להגשים מזמן, קבלת הלוואה היא
פתרון זמין

בקשת הלוואה – השלבים שצריך לעבור

כדי לקבל הלוואה, צריך לעמוד בתנאים מסוימים, למשל, כדי לקבל משכנתא מהבנק צריך לגייס הון התחלתי כמו גם להחתים נוטריון על מנת שהפקיד בבנק יהיה בטוח שאתם מסוגלים לעמוד בהחזרים. כמו כן, במקרים רבים, הלוואה מצריכה החתמת ערבים. בפורטל הלוואות אקספרס תוכלו למצוא מגוון הלוואות אשר יתאימו לסטאטוס הכלכלי שלכם.

קבלת הלוואה והריבית הנלווית

הגשתם בקשת הלוואה והתברר שאתם זכאים לקבלה? אם כך מומלץ לתכנן את פריסת התשלומים תוך כדי התייחסות לגובה הריבית. כאמור, אם הייתה לכם מכונת זמן, הייתם יכולים להחליט בחלקיק שנייה האם לקחת הלוואה לטווח קצר או ארוך. אבל במציאות יש צורך בביצוע חישובים ובדיקת כל האופציות העומדות לרשותכם. את ההלוואה כדאי להצליב גם עם הוצאות עתידיות אחרות.

לא כל מקרה מצריך הלוואה. אם יש לכם סכום כסף בחשבון, אל תמהרו לרוץ לבנק. מצד שני, אם יש לכם תכניות עתידיות הדורשות הוצאות גדולות, הלוואה יכולה לאפשר לכם לבצע רכישות מבלי לשבש את תזרים המזומנים. במקרים רבים, כמו חובות לא מתוכננות, אין מנוס מהגשת בקשה להלוואה.

כידוע, היום כמעט ואין כל דרך ריאלית לקנות היום דירה במזומן מלבד בקשת הלוואה. גם בכדי לקנות רכב חדש, או להשיג רכב יד שנייה במצב טוב, קבלת הלוואה היא האופציה הטובה ביותר.

אם אתם רוצים לקחת איתכם את הילדים לחופשה בחו"ל במקום להשאיר אותם בבית. אם אתם רוצים לשפץ דירה או פשוט לצאת מהמינוס – גם במקרים אלו הלוואה היא גלגל ההצלה שלכם. השאירו פרטיכם לקבלת מידע על הלוואות שונות.