צריכים הלוואה בריבית נמוכה?


ישנן פעמים בחיים בהן אנו זקוקים להלוואה מהירה שתייצב אותנו על רגלינו שוב, הסיבות לכך יכולות מגוונות, הוצאות הכרחיות בלתי צפויות, משבר פתאומי, חוב צפוי שיש לבלום במהירות את השלכותיו, נסיעה ספונטנית וכו'. לשם כך אנו נזדקק לריבית, אך האם לא עדיף למצוא לנו הלוואה בריבית נמוכה ככול האפשר? כך שנוכל להחזיר את ההלוואה בשקט נפשי יחסי מבלי להלחץ ולסבול.

פורטל הלוואות אקספרס מרכזים עבורכם את ההצעות האטרקטיביות ביותר על מנת שתוכלו להבין איזו הלוואה היא הכדאית והמשתלמת לכם ביותר. ההצעות לנתינת הלוואה הינן בריבית משתנה ולכן מומלץ להבין מהו הצורך שלכם, ומהי יכולת ההחזרה והעמדת הבטחונות שלכם, הפורטל יסייע לכם בהבנת התחום, עד לבחירת הלוואה בריבית נמוכה האופיטמלית עבורכם.

שיקולי לקיחת הלוואות בריבית נמוכה

ישנם מספר שיקולים שיש לשקול כשאנו ניגשים לבקש הלוואה מהבנק, הראשון הוא מה הוא הסכום הדרוש לכם, מה יצליח גם לכסות את הצורך, וגם לא יסחרר אותכם וינמיך את איכות חייכם במשטר החזרת ההלוואה. שיקול שני הוא האובליגו הבנקאי שלכם, זאת אומרת ההיסטוריה שלכם עם הבנק, האם יש לכם קרנות וחסכונות בבנק? האם מערכת היחסים עם הבנק תקינה? וכו".

בנקים נוהגים לקחת בין חצי אחוז ועד שישה אחוזים ריבית עבור הלוואה, בדרך כלל משך פריסת התשלומים הוא של שנתיים אך תלוי כמובן בבקשה עצמה, לעיתים ניתן למתוח החזר הלוואה עד להרבה יותר משנתיים. ישנן מספר סוגי הלוואות בריבית נמוכה שהבנק שלכם יוכל להציע לכם, אחת מהן היא במסלול גרייס הפוטר אותכם מהתחלת ההחזרים לפרק זמן מוסכם.

בנק שבו מתנהל חשבונכם באופן תקין, ראוי שיציע לכם הלוואה בריבית נמוכה, במידה ולא, כדאי לשקול העברת החשבון לבנק חדש שבתמורה יוכל להציע לכם זאת, ואף לעיתים ובכפוף למבצעי הבנק הספציפי, בריבית אפסית. כדאי לדעת מה היא ריבית הפריים באותה עת, שעליה מוסיף כל בנק את הריבית עבור ההלוואה המוצעת.

שיקולי לקיחת הלוואה מגורמים חוץ בנקאים

גורמים חוץ בנקאים הינם חברות האשראי, חברות מימון וביטוח המורשות לתת הלוואות קטנות וגדולות, לרוב אלו אינן הלוואות בריבית נמוכה, אלא הלוואות שהריבית עליהן גבוהה מריביות הבנקים, יחד עם זאת יתרונן הגדול הוא בנגישותן, באפשרויות הפריסה השונות, ובבטחונות המעטים שיש להעמיד להבטחת החזרת ההלוואה.

הלוואות בריבית הן נושא שדורש מקצועיות ומומחיות ועל כן אתם מוזמנים לקרוא באתר הלוואות אקספרס, להכיר את המסלולים השונים להלוואה, להשאיר פרטיכם לקבלת הצעות משתלמות להלוואה.