פתרונות מימון לכל מטרה


אדם חותם על הסכם הלוואה

פעילות עסקית איננה אפשרית בלא גיבוי כלכלי. דא עקה, שלמרבית היזמים ובעלי העסקים הקטנים אין הון להשקעה, אשר יספיק  לכיסוי הפעילות השוטפת של העסק. הון כזה נדרש עד למצב שבו העסק ייצר מספיק הון שיאפשר לו לנוע בכוחות עצמו. עד למצב הזה, חייב העסק להיעזר בגופים שונים, לעיתים בנקאיים ולעיתים חברת מימון.

מדוע נדרשים פתרונות מימון

בעיה קשה המשותפת לעסקים רבים היא המחסור בהון חוזר. המדובר כאן בסכום כסף אשר "יגשר" על הפער בין מועדי גביית הכספים מהלקוחות לבין מועדי התשלומים לספקים שעליהם התחייב העסק. מוסר התשלומים הבעייתי מותיר בעלי עסקים רבים, שרובם רווחיים דווקא, במצב של מחנק אשראי. חברות מימון כמו גם גופים שונים, בנקאיים וממשלתיים כאחד, מסייעים לעסקים הללו בעיתות מצוקה.

היתרון הגדול של פתרונות כאמור הניתנים על ידי גופים חוץ בנקאיים טמון בכך שההלוואות שנוטל אדם יחיד או עסק מהם אינם פוגעים במסגרת האשראי הרגילה שלו ואינם חוסמים את המשך הפעילות העסקית.

חברת מימון ולקוחות פרטיים

ניהול חשבון העו"ש המשפחתי מהווה גם הוא אתגר לא קטן, כשיוקר המחיה מעיק על התקציב המשפחתי יותר ויותר. לעיתים קרובות נזקקים גם לקוחות פרטיים לקבלת חמצן כלכלי הן על מנת שלא להיכנס לחובות גדולים מדי הגוררים ריביות גבוהות והן על מנת לממן רכישות שונות. מימון הרכישות הללו הוא תולדה של חוסר הסבלנות המאפיין יחידים ומשפחות שונים בעידן המודרני.

חברות כאמור הן גופים כלכליים לכל דבר, שבשנים האחרונות החלו לקחת חלק פעיל במידה הולכת וגוברת בחיים הכלכליים בישראל ובשוק ההלוואות בפרט. החברות הללו מורשות על ידי השלטונות להעניק הלוואות הן ללקוחות פרטיים והן לעסקים. עם הגופים הללו ניתן למנות חברות ביטוח שונות שנכנסו בשנים האחרונות לתחום ההלוואות ואת חברות האשראי השונות המציעות הלוואות בסדרי גודל שונים על פי דרישת הלקוח וצרכיו.

פתרונות מימון כאלה נחוצים בעיקר במקומות שבהם מעריך הבנק המלווה את העסק כי הסיכון  במתן אשראי נוסף או הלוואה נוספת ליחיד או לעסק הוא גבוה מדיי, או במקום שהלווה מעוניין שסכום כסף שייקח כהלוואה לא יחסום עבורו את חשבון הבנק ולא יפגע במסגרת האשראי.

פורטל הלוואות אקספרס – המקום הנכון למציאת הלוואה

חיפוש גופים שיעניקו הלוואות חוץ בנקאיות איננו מבצע קל כלל ועיקר. אף כי יש פרסומים רבים מעת לעת של חברות המציעות פתרונות מימון, יש חששות בלב המעוניינים בסיוע בנושא. פורטל הלוואות אקספרס כולל בתוכו רשימה של חברות איכותיות המסוגלות לתת מענה למגוון רחב של צרכים, הן של לקוחות פרטיים והן של לקוחות עסקיים ברמות שונות.

פורטל הלוואות אקספרס מתמחה במציאת הלוואות מידיות ולכל מטרה חוסך טרחה רבה בחיפוש ומקל על ביצוע השוואת מחירים בין חברות מימון שונות כמו גם הצעות שניתנו על ידי בנקים או גופים אחרים. חשוב לברר מראש את הריביות, תנאי התשלום והפריסה המרבית האפשרית של ההלוואות. כמו כך מומלץ מאד לברר מראש באילו תנאים ניתן לסלק את ההלוואה ומה העלות של הסילוק הזה, אם ישנה.

זה הזמן שלכם להשתמש בשירותי האתר. בצעו השוואת מחירים ובחרו חברת מימון או גוף אחר המועדפים עליכם. הפתרון לחלק ניכר מהבעיות נמצא במרחק שיחת טלפון אחת.