הלוואת גישור קרן השתלמות בנק הפועלים


שטרות כסף שניתנו מהלוואה

קרן השתלמות בנק הפועלים היא קופת חיסכון לטווח בינוני, במקור קרן ההשתלמות שימשה כאפיק לחיסכון לצורך מימון קורסים והשתלמויות מקצועיות. החיסכון בקרן השתלמות כדאי ומשתלם לכולם, זהו אפיק חיסכון פנסיוני לתקופה של 6 שנים, לאחר 3 שנות חיסכון ניתן להשתמש בסכום שנצבר לזכות העמית למימון השתלמות מקצועית, לאחר 6 שנים אפשר לפרוע את מלוא הסכום ולהשתמש בו לכל מטרה, תוך ניצול הטבות המס למפקידים כסף בקרן ההשתלמות.

קרן השתלמות בנק הפועלים מיועדת לשכירים ולעצמאים, יש בה עשרות אלפי עמיתים, והיא משיגה תשואה חיובית נאה בשנים האחרונות. עמיתי הקרן המפקידים כסף מדי חודש בקרן ההשתלמות זוכים לשירות מקצועי ולניהול מתקדם, הם יכולים קבל הלוואת גישור על חשבון כספם, הריבית נקבעת על ידי ועדת האשראי של הקרן.

הלוואת גישור משתלמת לעמיתי קרן השתלמות בנק הפועלים

הלוואת גישור קרן השתלמות בנק הפועלים מיועדת רק לעמיתים, זו הלוואה המיועדת לתקופה קצרה. ניתן לקבל הלוואת גישור על חשבון קרן השתלמות בנק הפועלים לתקופה של 2-4 שנים, ישנם שני מסלולי תשלום לבחירת העמית:

פירעון ההלוואה בתשלום אחד בסוף התקופה.

תשלום הריבית באופן שוטף מדי חודש ופירעון הקרן בתשלום אחד בסוף תקופת ההלוואה.

הלוואת גישור על חשבון הכסף שנצבר לזכותו של העמית בקרן השתלמות בנק הפועלים, נחשבת לאטרקטיבית במיוחד. הבנק כמעט ואינו לוקח סיכונים, לכן יש באפשרותו להציע הלוואה בריבית אטרקטיבית. באמצעות הכסף ניתן לממן שיפוצים בבית, לימודים, החלפת רכב ועוד. זו גם אפשרות משתלמת כלכלית למי שזקוק להלוואת גישור לתקופה קצרה ומחפש פתרון איכותי עם ריבית נמוכה בהשוואה לריביות הנהוגות בתחום ההלוואות.

למידע נוסף ולהגשת טפסים ומסמכים לקבלת הלוואת גישור קרן השתלמות בנק הפועלים, השאר פרטיך באתר. צוות היועצים של הלוואות אקספרס יחזור אליך בהקדם ונשמח לסייע לך לקבל את ההלוואה המתאימה ביותר עבורך.

אפשרויות נוספות לקבלת הלוואה אותן ניתן לקבל באמצעות היועצים שלנו

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה מיידית