הלוואת גישור/ בלון לרכב


17

זקוק למימון עכשיו כדי לרכוש רכב חדש או רכב משנתון מתקדם? האם אתה עומד לקבל סכום כסף בעתיד הקרוב אך אינך רוצה להמתין עד אז כדי להחליף את הרכב הישן? ובכן, באפשרותך לקחת הלוואת גישור כדי לממן את העסקה.

הלוואת גישור לרכב נקראת גם הלוואת בלון לרכב, כלומר, אתה מקבל עכשיו את הכסף באמצעותו תוכל לרכוש את הרכב שברצונך לקנות, ובמהלך תקופת ההלוואה עליך להחזיר רק את הריבית או לפרוע את הקרן והריבית בסוף תקופת ההלוואה.

מי מציע הלוואת בלון לרכב?

הלוואת בלון (גישור) לרכב ניתן לקחת מבנקים, מחברות אשראי ומחברות מימון חוץ בנקאי. הלוואת גישור מקבלים במתכונת של קבל את הכסף היום ושלם אותו במועד מאוחר יותר. הלוואת גישור לרכב מיועדת למי שרוצה לרכוש רכב חדש או לשדרג את הקיים ברכב חדיש יותר, אך עליו להמתין עד שסכום כסף יגיע אליו ממקור כלשהו, למשל קרן השתלמות העומדת להשתחרר בעוד שנה, או סכום העומד להשתחרר מתוכנית חיסכון בבנק.

הלווה חייב לוודא כי יקבל את הכסף בעתיד על מנת שיוכל לפרוע את ההלוואה בזמן, ללא עיכובים, קנסות וריביות פיגורים. ניתן לקחת הלוואת גישור למימון העסקה במספר מסלולים, ביניהם מסלול בריבית קבועה עם או ללא הצמדה למדד המחירים לצרכן, מסלול בריבית משתנה צמודה למדד וכדומה.

הלוואת גישור/ בלון ריבית מומלצת

כאשר בוחרים במסלול הלוואת גישור לרכב הלווה נדרש להחליט מראש האם ברצונו לשלם מדי חודש ריביות והצמדה ולפרוע את קרן ההלוואה בתשלום אחד בסוף תקופת המימון, או לבחור באפשרות של פירעון הקרן והריבית בתשלום אחד בסוף תקופת ההלוואה.

כמו כן, ניתן לבחור באפשרות של 2-3 תשלומים במהלך תקופת ההלוואה כדי להימנע מתשלום אחד גדול בסוף התקופה. יש לבדוק מול חברת המימון איזה מסלולי החזר היא מציעה, וכמובן חשוב לערוך סקר שוק כדי להשוות הצעות ועלויות בין בנקים, חברות אשראי וחברות מימון חוץ בנקאי. בהתאם למסלול הנבחר, רמת הסיכון, תקופת הפירעון ומאפייני הלווה, הגוף המממן יקבע את תנאי ההחזר והריבית.

למידע נוסף בנושא הלוואות גישור ובלון לרכב, ולהצעה אטרקטיבית ומותאמת אישית, השאר פרטיך באתר. המומחים של הלוואות אקספרס יסייעו לך לקבל הלוואת גישור על מנת שתוכל לרכוש כבר מחר את הרכב עליו אתה חולם, ולפרוע את ההלוואה כאשר תקבל את הכסף.