הלוואות לעובדי מדינה


הלוואות עובדי מדינה מוענקות להם בתנאים טובים ומיטיבים: הן מוצעות במסלולים אטרקטיביים וניתנות למטרות שונות כגון: נישואי הילדים, מימון השכלה גבוהה שלהם, חופשות ועוד. אחת הסיבות להטבות הגלומות בהן היא קיומו של מקור הכנסה קבוע ויציב. הבנקים המעניקים אותן אינם מסתכנים ולכן יכולים להפחית את הריבית שהן גובים.

הלוואות לעובדי מדינה- הטבה משמעותית

ניתן לקבל הלוואה גם מגופים חוף בנקאיים באופן שאינו פוגע במסגרת האשראי המוגדרת ללקוח. על מנת לקבל פרטים נוספים ולהיחשף למגוון האפשרויות המוצעות לכם אתם מוזמנים לשלוח את פרטיכם ובתוך כך להיחשף בפני נציגיהם של גופי מימון שונים – בנקאיים וחוץ בנקאיים.

אם אתם מתלבטים, אתם מוזמנים לפנות לפורטל הלוואות אקספרס ולקבל מידע מקצועי עדכני ממומחים אשר יסייעו לכם  להתוודע אל סוגים ועל מסלולים שונים שבהם ניתן לכם, כעובדי מדינה, לקבל מימון בתנאים טובים ומועדפים למימוש תכניות שונות.

הלוואות עובדי מדינה – להגדלת העוגה

עובדי מדינה, לרבות גמלאיה, זכאים ליהנות מתנאי מימון נוחים, בריבית נמוכה. רבים עשויים להיזקק למימון לצרכים ולרצונות שונים: רכישת רכב, טיול בחוץ לארץ וגם למקרים בלתי צפויים (הגנה משפטית, תשלום פיצויים ועוד).  הלוואה לעובדי מדינה מגדילה את התקציב שלכם ומאפשרת לכם מימון פרויקטים שונים, אשר בלעדיה לא הייתם יכולים לממש אותם.

הלוואות לעובדי מדינה ניתנות כיום בעיקר על ידי בנק דיסקונט (עד לשנת 2007 היה זה בנק יהב שסיפק שירות זה) ובמסגרתן אתם עשויים ליהנות מסבסוד עמוק. אם בעבר ניהול חיסכון ייעודי היה תנאי הכרחי לקבלת הלוואה, כיום הוא אינו נדרש עוד.

עם זאת הבנק אינו ידיד ואינו יחיד, בנקים שונים עשויים לחזר אחריכם בניסיון לשדל אתכם להימנות עם לקוחותיהם, שהרי כעובדי מדינה אתם מהווים יעד נחשק עבורם.

ההלוואה מאפשרות לציבור גדול לממש תכניות שונות, אשר הם אינם יכולים לממש אותן בלעדיהן. הבנק מעניק הטבות נוספות, ובהן הגדלת המסגרת למשיכת יתר.

הלוואה לעובדי מדינה – מגשימים חלומות

על אף האטרקטיביות הרבה של הלוואות לעובדי מדינה, ואולי דווקא  בגללן, חשוב לוודא כי אתם יכולים להכיל עוד החזר חודשי קבוע בנוסף לשאר ההתחייבויות שלכם, כי על-פי יכולת ההחזר ( או, לחלופין, היעדרה) נבחנת ההיתכנות האמיתית שלכם לעמוד בתנאיו.

לפני חתימה על חוזה ההלוואה חשוב לעשות סקר שוק ולערוך בדיקה השוואתית בין התנאים המוצעים לכם על ידי מקורות המימון השונים. בדקו היטב את כל הפרטים. מעצם העובדה שאתם מחוזרים יש לכם כוח, אתם בעמדת מיקוח טובה, חשוב ואפשר להתמקח על פרטים שונים, ודאי כאלה שחשובים לכם.

אתם מוזמנים להשאיר עוד היום את פרטיכם, על מנת לקבל מידע ופרטים עדכניים על מכלול האפשרויות לקבלת הלוואות.