הלוואות לסטודנטים


האקדמאים לעתיד הם המגזר הקורץ ביותר לבנקים, לחברות ביטוח ולמוסדות כלכליים אחרים. הסיבה היא פשוטה – התלמיד של היום הוא איש העסקים, המהנדס, המדען והמשפטן של מחר. הלוואה לסטודנטים הן, לפיכך, הדרך הנכונה והטובה ביותר למשוך אותם ולהפוך אותם ללקוחות עתידיים.

הסטטיסטיקה מוכיחה כי השקעה בתלמידי המוסדות להשכלה גבוהה משתלמת, בדרך כלל. מי שנזקק לכסף בתקופת הלימודים ובזו שלאחריה, יתבסס במהירות יחסית ולפיכך הלוואת סטודנטים הניתנות בתנאים אטרקטיביים הן מבחינת הריבית והן מבחינת מועדי ההחזר ופריסת התשלומים, היא השקעה קטנה יחסית לתמורה העתידית.

הלוואות לסטודנטים והבנקים הגדולים

הראשונים שהחלו לייחס חשיבות לנישה ההולכת וגדלת של אקדמאים לעתיד היו הבנקים. כשכל מוסד אחר התייחס אליהם בשוויון נפש, העניקו האחרונים כספים בתנאים אטרקטיביים במיוחד. מדובר בסיוע בתשלום שכר הלימוד ובהוצאות אחרות, שחסכו לסטודנטים רבים שעות עבודה וזמן מבוזבז.

באופן פרדוקסלי, הלקוחות הטובים ביותר הם דווקא אלה המשקיעים את זמנם בלימודים, דוגמת רופאים או רואי חשבון. עם סיום התואר וההתמחות, הם מצטרפים בתוך זמן קצר יחסית לעשירון העליון של מקבלי השכר ומחזירים בקלות יתרה את הכספים שקבלו.

הלוואה לסטודנטים וקרנות מדינה

מדינת ישראל מעוניינת בשני דברים – נוער ובוגרים משכילים יותר ומקצועיים יותר מצד אחד, ופיזור טוב יותר של בעלי מקצוע בכל הארץ. על מנת להשיג מטרות אלה, מעמידה המדינה הלוואת סטודנטים בתנאים מועדפים. לרוב ניתן להתחיל ולפרוע אותן רק לאחר תום הלימודים ורק לאחר שמקבל המימון הגיע לרמה מסוימת של הכנסה חודשית.

בנוסף, חלק מאותן הלוואות לסטודנטים ניתנות למענקים, אם מקבל הכספים עומד בתנאים מסוימים. דוגמה לכך – עיסוק במקצוע שלו בשירות המדינה במשך תקופה, או מגורים באזורי פיתוח או בפריפריה או תנאים אחרים, הכל בהתאם למטרות שמציב הגוף המעניק את המימון כאמור.
במקרים מסוימים המדינה קובעת כיוון מסוים או מקצועות מועדפים שהיא צופה בהם מחסור עתידי בעובדים.

הלוואת סטודנטים ומוסדות חוץ בנקאיים

בנוסף לבנקים ולגופים ממשלתיים, נכנסו לאחרונה גם מוסדות חוץ בנקאיים וחברות ביטוח המחפשים את קרבתם וטובתם של התלמידים במוסדות להשכלה גבוהה. האינטרס שלהם זהה לזה של הבנקים – להפוך אותם ללקוחות נאמנים לטווח ארוך, שיעבירו כספי ביטוח, כספי פנסיה וכלים פיננסיים אחרים לניהולם.

ואכן, בשנים האחרונות עלה חלקן של חברות הביטוח וקרנות כלכליות שונות בנושא הלוואה לסטודנטים. ההשקעה כאן עשויה להשתלם עשרת מונים – בעתיד, כשיהיה לו עסק, הוא עשוי לנהל את כל קרנות הפנסיה של העובדים שלו במקום שיסייע לו לצמוח ולהתפתח.

פורטל הלוואות אקספרס מסייע לכם, המעוניינים בקבלת הלוואות לסטודנטים לכל מטרה בתנאים הנוחים והטובים ביותר האפשריים.

תוכלו לקחת הלוואות בצ'קים, ללא ערבים ובטחונות וכמובן לקבל הלוואה מיידית תוך 24 שעות! במידה ותעמדו בקריטריונים.

למצוא את מבוקשכם במהירות. כל אחד מהמוסדות הרשומים בפורטל ישמח לייעץ ולהושיט עזרה לתלמידי המוסדות להשכלה גבוהה הנמצאים במצוקה. ההשקעה הזאת מסייעת היום לתלמיד ותסייע בעתיד למי שסייע לו.