הלוואות ללימודים בחו"ל


הלוואה ללימודים בחו"ל

בימינו, כמעט כולם מסיימים את המסלול הצבאי, נחים מעט, מטיילים בעולם ומיד לאחר מכן מתחילים ללמוד במסלול אקדמי כלשהו. בעוד רובינו מסתפקים בתעודת תואר ראשון תוצרת הארץ, רבים אחרים חולמים לעשות את זה בגדול, לטוס ללמוד בחו"ל ולחזור תואר ברפואה מאירופה או אולי תואר במנהל עסקים בארה"ב.

החלום הוא לא כל כך רחוק, ובאמצעות תכנון אפשרי זה בהחלט קל. בכל הנוגע למבחנים המקדימים ותנאי הקבלה, עליך להתכונן בהקדם. בעניין מימון שכר הלימוד – בדיוק בשביל זה יש את פורטל הלוואות אקספרס.

זקוק לסיוע בשכר הלימוד והלוואות ללימודים בחו"ל? פנית למקום הנכון

פורטל אקספרס הינו האתר המקיף בתחום ההלוואות לכל מטרה, החל מהלוואות לסטודנטים בארץ ובחו"ל ועד לרכישת ושיפוץ דירה, סגירת חובות ועוד.

אנו נשמח לסייע לכם במציאת הלוואות ללימודים בארה"ב או בכל מדינה אחרת בה תחפצו ללמוד ולהשכיל. כיום, קיימים מגוון ארגונים ועמותות פיננסיות אשר מעניקות סיוע כספי לסטודנטים העתידים ללמוד בחו"ל, לאחר הצגת מכתב קבלה מהמוסד האקדמי. המסלולים הם לרוב גמישים בהתאם למקצוע הנבחר, שנות הלימוד והמדינה אליה טס הסטודנט. כיוון שמדובר בתחום רחב ממדים, רצוי לבצע תחקיר מעמיק בנושא ולערוך השוואה בין ההצעות השונות.

מגוון הצעות למימון בשיחת טלפון אחת

נציגי פורטל אקספרס ישמחו לסייע לך בקבלת מידע אודות הלוואות ללימודים בחול. צור עמנו קשר ונחזור אליך בהקדם האפשרי עם כל המידע הרלוונטי.