הלוואות לחיילים משוחררים ולאנשי קבע


Signing a contract

חיילים יקרים, מכיוון שאתם משקיעים יום וליל בהגנה על המדינה תמורת משכורת דלה, מגיעות לכם הקלות כמו גם תנאים מיוחדים. אנו מודעים לקשיים הכלכליים בהם אתם נתקלים בזמן השירות ולאחריו. לכן אצלנו תוכלו לקבל הלוואה לחיילים בתנאים אטרקטיביים כמוהם לא תוכלו למצוא במקומות אחרים. אצלנו תוכלו לקחת הלוואות לאנשי קבע, כמו גם לחיילים משוחררים. בואו לגלות מה יש לנו להציע לכם.

הלוואות לחיילים משוחררים – מוקירים אתכם

יום השחרור יכול להיות לא פחות מפחיד מאשר יום הגיוס. פעם נוספת אתם נפלטים אל הלא נודע ונדרשים להיות עצמאיים בשטח. על אף מענק השחרור הנדיב, מלגות מסובסדות ומחירים נוחים במוסדות אקדמיים בפריפריה – הוצאות המחייה אינן זולות. אנו מציעים הלוואות כאמור  המשמשות כרשת בטחון כלכלית על מנת שתוכלו להשיג מטרות ללא ויתורים כואבים.

יותר מכל אחד אחר, אנו חייבים תודה לאלו מכם שהשאירו מאחור את ההורים, האחים והחברים בכדי לעלות לישראל ולשרת בצה"ל. בתור חיילים בודדים שאינם מחויבים לשרת בצבא, הרשו לנו להוקיר לכם תודה לא רק במילים, אלא בדמוד הלוואה גם לחיילים בודדים. בדקו את זכאותכם לקבלת הטבה לצורך קבלת הלוואה משתלמת.

הלוואות לאנשי קבע – גם לכם דואגים

אנחנו מודעים לכך שלא כל חייל קבע בצה"ל מקבל משכורת גבוהה איתה הוא יכול להרשות לעצמו לקנות הכל. אם אתם רוצים לצאת לחופשה בחו"ל כדי להירגע, או אם אתם משרתים במרחק נסיעה גדול מהבית ואין לכם רכב צבאי, אצלנו תוכלו לקחת הלוואה בתנאים מיוחדים ונוחים שיאפשרו לכם להשיג את מה שאתם רוצים מבלי לוותר על דברים חשובים אחרים.

אין שוב דבר רע בלקיחת הלוואה לצורך דבר הנחשב למותרות. אולם הלוואות לחיילים משוחררים כמו גם הלוואות לאנשי קבע או סדיר, ניתנים במקרים בהם החיילים אינם מצליחים לסגור את החודש ולחיות בכבוד. אם נתקלתם בקושי כלכלי, אל תתביישו לבקש עזרה ומצד שני אם אין לכם אפשרות לקבל עזרה, תמיד תוכלו לקבל אצלנו הלוואה שתוציא אתכם מהבוץ.

פורטל הלוואות אקספרס – נקודת הפתיחה שלכם

כאמור, לא משנה באיזה שלב אתם נמצאים בצבא וגם אם עברו כמה שנים מאז השחרור, אתם עדיין זכאים לקבל הלוואה בתנאים נוחים שלא תזכרו לקבל מבנקים או חברות כרטיסי אשראי מסוימים. בדקו אצלנו בפורטל זכאות לצורך הלוואות לחיילים משוחררים המתאימות לכם ביותר, ודי מהר תיווכחו לדעת מהו המקום המשתלם ביותר עבורכם.