הלוואות גישור\בלון כנגד חסכונות בריבית מומלצת


21

הלוואות גישור, המכונות גם הלוואות בלון, מאפשרות לך לקבל עכשיו את הכסף שאתה זקוק לו, כנגד הכנסה צפויה בעתיד הקרוב והנראה לעין. הלוואות בלון מתאימות רק למי שיודע בוודאות כי הוא עומד לקבל סכום כסף שיאפשר לו לפרוע את ההלוואה בתשלום אחד, בתום תקופה ההלוואה.

אחת האפשרויות האטרקטיביות לקבל הלוואה עם ריבית נוחה היא לקחת הלוואות גישור כנגד חסכונות קיימים בבנק או על חשבון כספי הפנסיה. במקום לשבור את תוכנית החיסכון בבנק, לוקחים הלוואה כנגד הכסף השמור בחיסכון וצובר ריבית, וזוכים לתנאים נוחים מאחר והבנק אינו לוקח סיכון.

מי מציע הלוואות גישור כנגד חסכונות?

אם יש לך חסכונות בבנק זה או אחר תוכל גם אתה לקחת הלוואה כנגד הכסף שצברת בתוכנית החיסכון. את ההלוואה תוכל לקבל בבנק בו נמצא החיסכון שלך, מבנקים אחרים, מחברות אשראי ומחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר. כמו כן, ישנה אפשרות לקבל הלוואת בלון כנגד חסכונות פנסיוניים, הלוואה ניתן לקבל מחברת הביטוח או מבית ההשקעות המנהלים את כספי הפנסיה שלך.

מהם היתרונות של הלוואות גישור כנגד חסכונות?

ישנם מקרים בחיים בהם כל אדם זקוק לכסף באופן מידי, למגוון צרכים ומטרות, בין השאר לרכישת רכב חדש, לשיפוץ הדירה, למימון לימודים, לקניית מוצרי חשמל לבית, להקמת עסק חדש, למימון חופשה, חתונה וכדומה. במקום לשבור תוכנית חיסכון קיימת אשר צוברת ריבית בבנק וכדי לא למשוך כספים מקרן השתלמות או מאפיק חיסכון פנסיוני אחר, קיימת אפשרות שרבים לא מכירים, והיא לקחת הלוואות בלון כנגד חסכונות קיימים.

חשוב לדעת כי כאשר לוקחים הלוואה כנגד חיסכון ניתן לקבל ריבית אטרקטיבית ונמוכה מהמקובל במערכת הבנקאות ובמערכת החוץ בנקאית. הסיבה לכך היא שהגוף המלווה אינו לוקח סיכונים מאחר וכספו מובטח, לכן הוא יכול לקצץ בריבית ולהציע הלוואה בתנאים אטרקטיביים במיוחד.

את ההלוואה אפשר לפרוע בתשלום אחד בסוף התקופה, כלומר יש לשלם את הקרן, הריבית וההצמדה בפעם אחת. ישנה אפשרות לשלם מדי חודש ריבית והצמדה ולפרוע את הקרן בתשלום אחד, וקיימת אפשרות להחזיר את ההלוואה ב-2 תשלומים או יותר לאורך התקופה.

לקבלת הלוואות גישור\בלון כנגד חסכונות בתנאים המשתלמים ביותר השאר פרטיך באתר. המומחים של הלוואות אקספרס יחזרו אליך בהקדם עם הצעה אטרקטיבית, השירות ללא עלות או התחייבות מצדך.