הלוואות ברגע – הכסף ביד ומיד


אדם שמחזיק כסף שקיבל מהלוואה

בכל רגע נתון יש מספר גדול של אנשים הזקוקים לסיוע כספי, בין אם לצרכי העסק ובין אם לצרכים פרטיים. בחלק ניכר מהמקרים הם מעוניינים בקבלת הלוואות אקספרס, כאלה שיכולות לחלץ אותם ממצב רגעי קשה. להלן מספר אפשרויות לקבלת הלוואות דחופות.

הלוואות ברגע וחברות האשראי

אם מדובר בסכומים קטנים יחסית לטווח זמן לא ארוך, חברות האשראי יכולות להיות פתרון הולם בדמות הלוואה מאושרת בשעה או בפרק זמן קצר אחר. אמנם הריביות עבור הסכומים שחברות אלה מעבירות הן גבוהות יחסית, ואולם המהירות והזמינות היחסיות של הכסף חשובות לעיתים הרבה יותר. התנאי העיקרי המאפשר קבלת כספים בדרך הזאת הוא הימצאותו של כרטיס אשראי פעיל ברשותו של מי שמבקש לקבל את סכום הכסף.

ההחזרים מבוצעים דרך חשבון הבנק בהוראת קבע, וכרטיס האשראי הוא רק סוג של ביטחון מצד אחד, ודרך נוחה יותר לבדוק את מצב האובליגו של מבקש האשראי מצד שני.

למען הסר ספק – אין חובה לקחת כספים אך ורק מחברת האשראי שעימה אתם נוהגים לעבוד בקביעות. ניתן לקחת הלוואה מכל חברות האשראי, בכפוף לבדיקות כאלה ואחרות שהן מבצעות על מנת להיות בטוחות במהימנות של נוטל הכספים.

הלוואות אקספרס לעסקים והבנקים

סכומי כסף כאמור ניתן לקבל גם במוסדות בנקאיים שונים. בניגוד למה שהיה נהוג בעבר, תהליך הבדיקה והאישור של העברת הכספים הוא כיום קצר ויעיל יותר. גם הפקידים הממונים על הקשר הפרונטלי עם הלקוח מיומנים יותר ובעלי סמכויות, מה שהופך אותם לכתובת היחידה שאליה צריך לפנות. במקרים רבים מועבר סכום הכסף המבוקש לרשותו של המבקש בתוך יום עסקים אחד.

הבעיה כשבאים לבקש כספים תמורת ריבית והחזרים חודשיים היא לקבל את הערבויות המתאימות. אם הן קיימות, הופכת המשימה לקלה יותר. כך, אם יש לכם קרן השתלמות המנוהלת באחת החברות המורשות לצורך העניין, ואם עברה תקופת זמן מינימלית והצטברו סכומים משמעותיים, תוכלו לקבל הלוואות דחופות בסכום שעד חצי מהסכום שהצטבר לרשותכם בקרן.

יש חברות שיקשו יותר ויש המקלות עם מבקשי הכספים. גם צורת ההחזרים גמישה. ניתן להחזיר את הקרן והריבית בתשלומים או רק את הריבית, תוך דחיית ההחזר של הקרן ליום הפירעון שלה. ניתן להחזיר את הקרן בתשלומים כשכל תשלום מגיע יחד עם כל הריבית החודשית המצטברת ואז התשלומים הולכים וקטנים ככל שמתקרב מועד תום ההלוואה.

הלוואות דחופות וחברות אשראי

דרך אחרת לפתור בקלות יחסית בעת מצוקת אשראי זמנית היא לקבל הלוואות ברגע מחברות מימון שונות. ההקלות והשינויים בחקיקה בנושא בישראל מיסדו את נושא הגופים החוץ בנקאיים. עם הגופים הללו ניתן למנות חברות ביטוח גדולות, חברות העוסקות בהשקעה ורואות באפיק הזה אפיק רווחי או חברות פרטיות שקיבלו אישור לעסוק בתחום רחב ורווחי זה.

הפורטל אליו הגעתם נועד לעזור לכם, המעוניינים לקבל הלוואות ברגע מכל סיבה שהיא. בפורטל כאמור ניתן למצוא רשימה ארוכה של מוסדות מכובדים, מוכרים ומהימנים שישמחו לסייע לכם בעת צרה. לא משנה מה הסיבה שבגינה אתם מבקשים הלוואות אקספרס, תוכלו למצוא שם את מבוקשכם, להשוות מחירים וריביות כמו גם פריסת החזרים ולפנות אל הגוף המתאים לכם ביותר.