הלוואה על חשבון קרן השתלמות אלטשולר שחם


הלוואה על חשבון קרן השתלמות אלטשולר שחם

אלטשולר שחם הוא בית השקעות גדול ומוביל בישראל, החברה מנהלת תיקי השקעות, קופות גמל, קרנות פנסיה וקרנות השתלמות. בית ההשקעות אלטשולר שחם הוקם בשנת 1990, כיום החברה מנהלת נכסים בהיקף של כ-94 מיליארד ₪, וישראלים רבים מחזיקים בקרן השתלמות של החברה בגלל הביצועים המרשימים שלה.

אחד היתרונות הגדולים לחסכון בקרן השתלמות הוא האפשרות לקחת הלוואה על חשבון הקרן בתנאים מעולים. ניתן לקבל הלוואה על חשבון קרן השתלמות אלטשולר שחם בסכום של 20,000- 500,000 ש"ח בריבית של P – 0.5%. גובה ההלוואה המקסימלי מיתרת החשבון הוא 78%, סוגי ההלוואה האפשריים על חשבון הכסף המנוהל בקרן ההשתלמות הם בלון, שפיצר וגרייס.

הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית על חשבון הכסף המופקד בקרן ההשתלמות

ישראלים רבים חוסכים כסף לטווח בינוני באמצעות קרנות השתלמות, אחת הקרנות הבולטות בשוק היא קרן ההשתלמות של אלטשולר שחם. רבים אינם יודעים כי ניתן לקחת הלוואה על חשבון הכסף בקרן ההשתלמות בתנאים אטרקטיביים ומיוחדים, ההלוואה אינה פוגעת במסגרת האשראי הבנקאית והיא ניתנת לכל העמיתים במסלולים שונים כגון אלטשולר שחם השתלמות כללי ואלטשולר השתלמות אג"ח עד 15% במניות.

חשוב לדעת כי ההלוואה ניתנת ללא עמלת פתיחת תיק, על חשבון כספי הקופה, בהתאם לנהלי החברה ולתקופה של 3 או 7 שנים. כאמור, ניתן לקחת את ההלוואה האטרקטיבית בשלושה מסלולים עיקריים:

  1. הלוואת בלון- יש להחזיר את הקרן והריבית בסוף תקופת ההלוואה בתשלום אחד.
  2. הלוואת שפיצר- משלמים קרן וריבית בתשלומי החזר קבועים לכל אורך תקופת ההלוואה, יתכנו שינויים בסכום ההחזר בהתאם לשינויים בריבית פריים.
  3. הלוואת גרייס- משלמים את הריבית לאורך תקופת ההלוואה ומחזירים את הקרן בסוף התקופה בתשלום אחד.

צוות המומחים של הלוואות אקספרס יסייע לך לקבל הלוואה על חשבון קרן השתלמות אלטשולר שחם, וליהנות מתנאים נוחים ומגוון אפשרויות החזר, בהתאמה לצרכים הייחודיים שלך וליכולת ההחזר. השאר פרטים באתר ואנו נחזור אליך בהקדם!