הלוואה לשיפוץ דירה


הדירה הישנה קטנה עליכם ולכן אתם זקוקים לדירה חדשה? לא יכולים לראות את הצבע מתקלף מהקירות ולכן אתם רוצים לשפץ אותה? זה הזמן לקחת הלוואה לרכישת דירה בתנאים נוחים. אנו מציעים גם הלוואה לשיפוץ דירה. הרי אין הרבה דברים חשובים יותר בחיים מאשר להרגיש כמו בבית. ואם הבית קטן מידי, או נמצא בשלבי התפוררות מתקדמים, ממש לא כדאי לכם לבזבז זמן.

הלוואה לדירה

במטרה להוזיל את עלות הדירות בישראל, בנק ישראל הקשה את התנאים לקבלת משכנתא. לכן זוגות רבים נאלצים לקחת הלוואה חוץ בנקאית על מנת לגייס הון התחלתי. בשביל זה אנחנו כאן. אנו מציעים מגוון אפשרויות להלוואות בתנאים מצוינים. בפורטל הלוואות אקספרס תגלו מחשבון לחישוב ריבית, דרכו תוכלו לתכנן טוב יותר את ההחזרים.

הלוואה לשיפוץ דירה

אם נקשרתם לדירה הישנה שלכם ואתם לא רוצים לעזוב אותה, או אם אתם מעוניינים למכור את הדירה ובכך לשפר את ערכה, זה הזמן לקחת הלוואה על מנת להשקיע במטבח חדש כמו גם בשיפוץ חדר האמבטיה. אם אתם מעוניינים להשכיר את הדירה, וכתוצאה מכך לקבל דמי שכירות גבוהים יותר, זה הזמן לשפץ את כל החדרים, זה הזמן לקחת הלוואה על מנת שלא להוציא סכום כסף גדול.

הלוואה לרכישת דירה

אם אתם זוג צעיר, המדינה תספק לכם הנחה בגובה 100 אלף ₪ לרכישת דירה בערי הפריפריה. למרות ההנחה המשמעותית, עדיין זוגות צעירים צריכים לקחת הלוואה לדירה. לזוגות צעירים אין כסף רב בתחילת דרכים, מה גם שאם אתם עומדים להפוך להורים, תקציב ההוצאות שלכם יעלה באופן משמעותי. לכן הלוואה היא הפתרון הטוב ביותר להשגת דירה בשלב זה.

אם מצאתם דירה ישנה במחיר מציאה, אבל היא נראית כאילו הדייר הקודם היה למעשה טורנדו, זה הזמן לקחת הלוואה לשיפוץ דירה. אם דירתכם ניזוקה והתברר שאתם לא זכאים לכספי הביטוח, גם במצב כזה כדאי לקחת הלוואה לדירה. למעשה, גם אם יש לכם את הכסף במזומן לשיפוץ, על מנת שלא להכביד על החיים, או כדי שתוכלו לנצל את הכסף למטרות אחרות, כדאי לשקול את האפשרות להלוואה.

אפשרויות ללקיחת הלוואות באתר

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות בנקאיות

הלוואות מיידיות תוך 24 שעות

הלוואות בצ'קים

הלוואות באשראי

הלוואות ללא צ'קים

החלטתם על סכום מסוים להלוואה? רוצים לקנות דירה או לשפץ אותה? בואו לבדוק את סוגי ההלוואות שיש לנו להציע. הלוואה לרכישת דירה, תשדרג לכם את החיים. על כן אל תמתינו והשאירו פרטיכם בפורטל הלוואות אקספרס ותתחילו לחלום על הדירה החדשה שתמיד רציתם לגור בה.