הלוואה ללא ריבית


שני אנשים עושים חישובים לקבלת הלוואה

בעיתות מצוקה כלכלית הנטייה היא לחטוף כל פיתרון הנראה לעין ולא להתעכב יתר על המידה בבחינת ההשלכות העתידיות שלו. ואולם דווקא בעת הזאת הצורך בבדיקה גדול שבעתיים כיוון שתנאים בלתי סבירים עלולים לתת הקלה זמנית אבל להחמיר את המצב בטווח הרחוק יותר. חשוב לחפש מימון בתנאים הטובים ביותר, ואם אפשר – הלוואה ללא ריבית, או לפחות לא משמעותית.

למרות שבמבט ראשון הדבר נראה בלתי סביר אכן ניתן לעיתים להשיג הלוואה בלי ריבית, דווקא במקומות הבלתי צפויים ביותר. בחלק מהמקרים נדרש מקבל המימון להעביר את חשבונות הבנק שלו לבנק אחר כחלק מעסקה כוללת. במקרים אחרים הסכום ניתן על מנת לרכוש מוצר או שירות מצוין, כשהרווח במחיר המוצר.

הלוואה ללא ריבית ממקום העבודה

מקומות עבודה מסודרים נוהגים להעניק לעובדים שלהם, על פי דרישה, סכומי כסף קטנים לצרכים שוטפים כשהעובד מחזיר בדיוק את סכום הכסף שקיבל ולא יותר. במקומות אחרים הוועדים מקימים קרן שממנה ניתנים סכומים לעובדים הנזקקים באופן בהול לכספים. אמנם מדובר בסכומים קטנים והכספים ניתנים במשורה אבל אפילו בסכומים הללו יש כדי לסייע.

הלוואה בלי ריבית וסוגים אחרים

למרות האמור לעיל, חשוב לדעת כי רק מיעוט קטן של גופים מוכן להעניק כספים בלא תמורה נראית לעין. גופים כאלה יכולים להיות קרנות גמילות חסדים ואולם אלה מעטות ואמות המידה לקביעת הזכאות בהן קשוחות למדי. מי שנותן כספים מקווה לקבל אותם יחד עם התמורה עבור הסיכון שנטל.

עם זאת, ניתן למצוא בנקים כמו גם גופים חוץ בנקאיים שאמנם לא יעניקו הלוואה ללא רבית אבל יתנו אותה בתנאים סבירים בהחלט, הן מבחינת פריסת התשלומים והן מבחינת העמלות השונות הכרוכות בה.

במקומות כאלה, ההחלטה אם לתת הלוואה ללא ריבית גבוהה ובעמלות מינימליות היא תולדה של רמת הסיכון הגלומה בהענקת כסף ליחיד או לעסק. ככל שהסיכון רב יותר, כך העמלות והריביות יגדלו.

פורטל הלוואות אקספרס – הלוואה ללא רבית ושפע מידע נוסף

אחת הבעיות העומדות בפני כל מי שמעוניין בקבלת כספים היא הפיזור הרב, והשקעת הזמן הכרוכה בחיפוש הגופים המעניקים כספים בהחזרים חודשיים וזמן רב עוד יותר בבדיקה שלהם. פורטל הלוואות אקספרס מרכז בתוכו רשימה ארוכה של מוסדות בנקאיים וחוץ בנקאיים המעניקים הלוואה בתנאים אטרקטיביים.

היכנסו כעת ותמצאו בקלות את המקום המתאים לכם: מעבר לתנאי התשלום וההחזר, חשוב לבדוק גם את זמן ההמתנה ואורך התהליך עד לקבלת הכספים.