בקשת הלוואה לרכישת רכב


Poison Green Car

הלוואה לקניית רכב ניתן לקבל ממקורות שונים במסלולים שונים- הן רכב חדש והן רכב יד שנייה. יש המעדיפים לרכוש רכב במסלול תשלום חודשי קבוע על אף שהם יכולים לממן את עלותו בתשלום אחד אבל רבים עושים זאת מאחר שזה הפיתרון המימוני היחיד שבו הם יכולים לאפשר לעצמם לרכוש רכב.

הלוואות לרכישת רכב מוצעים במגוון מסלולים. אחדות מחברות הליסינג מאפשרות לרוכשים רכב באמצעותן ליהנות מתנאי מימון נוחים, הכוללים אפשרות להחזיר את הכסף במשך שנים אחדות.

הלוואה לקניית רכב במסלולים שונים

הלוואות ניתן לקבל גם במסלולים חוץ בנקאיים באופן שאינו פוגע ואינו גורע ממסגרת האשראי הבנקאית שלכם. אחד היתרונות של מקור חוץ בנקאי הוא היעדר צורך בערבויות ובערבים, פטור מהצורך לשעבד חסכונות ואפשרות לבחור במסלולים חלופיים אחדים (בריבית קבועה, בריבית משתנה, מסלול צמוד מדד ועוד).

עבור אנשים רבים, הלוואה לרכישת רכב היא ברירת מחדל: אין להם כל אפשרות לרכוש רכב ללא קבלתה. בשל עלותם הגבוהה של הרכבים השונים, ודאי של הדגמים החדישים, היוקרתיים והיקרים, מימון רכישתם באמצעות תשלומים חודשיים שעשויים להימשך עד חמש שנים היא האופציה היחידה עבורם.

עם זאת רבים נדרשים לקחת הלוואה לצורך קניית רכב יד שנייה, שעלותו נאמדת בכמה עשרות אלפי שקלים. יהיה מחיר הרכב אשר יהיה, רכישתו מחייבת שיקול דעת.

שאלות שצריכות להישאל לפני לקיחת הלוואות לקניית רכב

יש מי שמתחילים לחשוב על הלוואות לצורך רכישת רכב כאשר המשך בעלות על הרכב הישן כרוך בהוצאות הולכות וגדלות בשל הטיפולים ההולכים ותכופים. התחזוקה יקרה, המשך אחזקתה של המכונית אינה כדאית.

כאשר אתם מתחילים לערוך סקר שוק על האפשרויות לקבלת הלוואות לקניית רכב, רצוי להתוודע אל מגוון החלופות. כל אחת מהן צריכה להישקל בכובד ראש, תוך בחינת כדאיות המימון על ידי הגורמים השונים.

שאלות לפני הלוואה לרכישת רכב

על מנת להפיק את המרב ואת המיטב מעסקת המימון, מומלץ לקבל תשובות לשאלות חשובות אחדות, ובהן:

מה הסכום המצוי בידכם שאתם יכולים להקצותו למימון הרכב?
מה תדירות ההחלפה והשדרוג של הרכב שלכם?
מה משך ההלוואה המוצעת לכם?
מה היא יכולת ההחזר החודשית שלכם?
האם יש לכם ביטחונות מספיקים במידה שהם נדרשים כנגד ההלוואה?

עלות הלוואה לקניית רכב עלולה להתברר כגבוהה יותר מהסכום שאתם יכולים להקצות לה, מאחר שיש הוצאות נלוות לתהליך כגון פתיחת תיק, רצוי להתייעץ עם יועץ מימוני לפני החתימה כדי לא להיות מופתעים.

הלוואות לרכישת רכב – השוו הצעות

השוואת עלויות של הלוואות לקניית רכב המוצעות במסגרת תכניות שונות מאפשרת להתוודע אל המשמעות הכספית של המסלולים השונים. מאחר שמדובר בעסקה יקרה וממושכת, בדיקה קפדנית היא תנאי הכרחי לפני חתימה על הלוואה לרכישת רכב.

אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון ובעזרת פורטל הלוואות אקספרס תוכלו לקבל הצעות רלבנטיות לקבלת הלוואות לרכישת רכב ולהתחיל לממש את תכנית שדרוג הרכב שלכם.