הלוואה קטנה מהבנק


כסף קטן שניתן כהלוואה

כאשר בנקים באים לבחון אישור הלוואה ספציפי, פרמטר חשוב מאד הוא סכום האשראי המבוקש, שכן הוא עומד ביחס ישיר לסיכון שלוקח על עצמו הבנק. במידה וסכום ההלוואה יהיה נמוך יותר, הסיכויים לקבל את האשראי הבנקאי יהיו גבוהים יותר וסביר להניח שגם הבדיקות המקדימות יהיו מדוקדקות פחות, מאשר אם היה מדובר בסכומים של מיליונים.

הלוואה קטנה מהבנק – מהן האפשרויות של הלווה?

רוב הבנקים מאפשרים לדוגמא קבלת הלוואה רב ערוצית, מה שאומר שניתן להגיש בקשה במגוון דרכים – פגישה עם הפקיד בסניף, שיחה טלפונית, סלולר, אינטרנט ועוד. הלוואה כזאת תיפרס בדרך כלל עד לתקופה של שישים חודשים, כאשר ניתן לבצע בכל עת פירעון מוקדם ללא שום עמלות.

בנוסף לכך, היתרונות של ההלוואה הם כי אין צורך בשום ערבים או ביטחונות מצד הלווה וקיימת גם אפשרות לתקופה קצרה של גרייס (בדרך כלל עד לתקופה של שלושה חודשים). הטיפול בבקשת הלוואה קטנה מהבנק מתבצע במהירות וסביר להניח שתוך מספר ימים הכסף יהיה בחשבון.

קרדיט אקספרס באנר שוכב

עם זאת, אסור לטעות ולחשוב שאשראי בסכומים נמוכים מאושר לכל אדם. הבנק עדיין מבצע בדיקות מינימאליות שבהם הוא בודק את רמת ההכנסה, היסטוריית האשראי ומחשב את רמת הסיכון שהאשראי לא יוחזר.

 זקוק להלוואה קטנה? בפורטל הלוואות אקספרס תקבל את ההצעות המשתלמות ביותר להלוואות קטנות. אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר כדי שנציגינו הטלפוניים יוכלו ליצור קשר בהקדם האפשרי. 

קרדיט אקספרס באנר שוכב