מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק אגוד


לוגו בנק איגוד

כשמבקשים הלוואה לכל מטרה שהיא, חשוב להבין במדויק מה המסלול שמציע הגורם המלווה, והאם ניתן לקבל תנאים מועדפים.

עם פורטל הלוואות אקספרס ובסיוע המומחים באיתור הלוואות משתלמות, תוכלו לא רק לקבל מידע על מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק איגוד, אלא גם ליהנות ממענה מהיר ותנאי הלוואה משתלמים במיוחד.

בנק איגוד

בנק זה הוא השישי בגודלו בארץ ומספק שירותים בנקאיים כבר משנת 1951. לקוחות בנק איגוד נהנים היום מ- 36 סניפים הפזורים ברחבי הארץ וממסלולי הלוואות ייחודיים לבנק ובתנאים מעולים.

קרדיט אקספרס באנר שוכב

סוגי הלוואות בבנק איגוד

הבנק מעמיד ללקוחותיו, וגם למי שאינם לקוחות הבנק, מגוון רחב של מסלולי הלוואות:

  • הלוואות למימון רכב- מסלול הלוואה זה הוא ייחודי מאד ומאפשר למעוניינים לקבל 100% מימון לרכישת רכב חדש.פריסת התשלומים שהבנק מציע היא כד 36 חודשים.

הלוואה זו של בנק איגוד מוצעת הן ללקוחות הבנק והן למצטרפים חדשים

  • הלוואות לסטודנטים- מסלול זה פונה לסטודנטים ומציע להם מגוון הלוואות לתשלום שכר לימוד. ניתן לבחור במסלול עם פריסה של שלושה חודשים ללא ריבית, לתקופה של ששנים בריבית הוגנת או מסלול עם תשלום של שלוש שנים ראשונות ריבית בלבד ולאחר מכן תשולם גם הקרן.
  • הלוואה לשכר דירה- מסלול הלוואה זה מיוחד לשוכרים שנדרשים לשלם שכר דירה מראש, או זקוקים לסכום כספי לצורך מעבר הדירה. במסלול זה ניתן להחזיר את ההלוואה בשלושה תשלומים וללא תוספת ריבית.
  • הלוואות לכל מטרה- לא חשובה מה המטרה, בנק איגוד מציע מגוון מסלולים ייחודיים בתנאי החזר נוחים, במיוחד לבעלי חשבון משכורת בעו"ש.
  • הלוואות משכנתא- מסלול המשכנתאות של בנק איגוד ניתן בהתאמה אישית לכל מבקש, עם תמהיל משכנתאות אטרקטיבי המכיל מספר אפיקי משכנתא בו זמנית.

הלוואות משכנתא משמשות גם לרכישת דירה שנייה, לצרכי שיפוץ נכס קיים, מחזור משכנתא, כולל כזו שנלקחה מבנק אחר ועוד.

 תוכלו למצוא מידע חשוב נוסף על מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק איגוד, באתר הבנק, בעמוד הלוואות ומשכנתאות.

 הלוואות לכל מטרה של בנק איגוד

הבנקים עושים היום מאמצים ניכרים לבוא לקראת הלקוחות ולמשוך לקוחות חדשים. אולם עדיין, כדי להבין במדויק מה כוללת כל הלוואה ואילו תנאים הם המתאימים לכם ביותר, נדרש סיוע של מומחים בתחום.

באתר הלוואות אקספרס תוכלו לקבל סיוע ויעוץ של מומחי הלוואות, שבעזרתם גם יהיה לכם קל, מהיר ויעיל יותר למצוא הלוואה התפורה במדויק לצרכיכם.

 המומחים מעורים היטב בהליכי הבנק שיבחנו את בקשתכם, את יכולת ההחזרים שלכם ואת המטרה לשמה אתם מבקשים את ההלוואה.

 במידה ולא תמצאו הלוואה בבנק איגוד, העומדת במדויק בציפיות שלכם, יסייעו לכם מומחי האתר באיתור הלוואות ממוסדות פיננסיים אחרים.

 לקבלת מידע נוסף והצעות אטרקטיביות להלוואות לכל מטרה, מלאו את פרטיכם באתר עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם.

 

קרדיט אקספרס באנר שוכב